слова ПО ГОРИЗОНТАЛИ:
1) как называются лингвистические словари, которые отражают срез языка какого-то определённого времени?
2) какое значение слов объясняет толковый словарь?
3) Это словарь дескриптивного типа, содержащий различного рода ассоциативный материал (например, колбаса - сыр, хлеб, бутерброд и т.д.. Как называется такой вид словарей?
4) «Словарь языка Пушкина» содержит комментированный алфавитный перечень всех слов, использованных А. С. Пушкиным в своих произведениях. Словарь разработан на основе текстов, зафиксированных в большом академическом собрании сочинений и включает в себя свыше 21 000 слов.
ответственный редактор данного издания - советский лингвист-русист и литературовед, доктор филологических наук, основоположник крупнейшей научной школы в языкознании, а также автор широко известной книги "Грамматика русского языка" (1952-1954), первая "академическая грамматика" РЯ, созданная в сов. период. Фамилия этого поистине выдающегося человека.
5) Фамилия составителя издания «Грамматический словарь русского языка. Словоизменение» (М., 1977).
6) Как называются словари, которые содержат сведения о морфологических и синтаксических свойствах слова. (ответ указать в ед.ч., И.п.).
слово-ключ ПО ВЕРТИКАЛИ:
0. Это книга, содержащая перечень слов, расположенных по тому или иному принципу (например, по алфавиту), с теми или иными объяснениями.
Роман у віршах «Євгеній Онєгін» писався Пушкіним біля васьми років. Це були роки тварчої зрілості поетО. В 1831 році роман був кінчений і в 1833 році вийшов у світло. Він охоплює події з 1819 по 1825 рік: від закордонних походів російської армії після розгромуНаполеона до повстання декабристів. У центрі роману – любовна історія. Герої роману Євгеній Онєгін і Тетяна Ларіна, Валодимир Ленський і Ольга становлять дві любовні пари. Але всім їм не дано судьбою стати щасливими. Онєгіна Тетяна полюбила відразу й назавжди. А він прийшов до любові через роки, через глибокі духовні потрясіння. І, хоча Євгеній і Тетяна люблять один одного, вани не можуть стати щасливими, не можуть з’єднати Свою долю. І винуваті в цьому не які-небудь зовнішні обставини, а власні помилки героя, його невміння знайти правильний шлях у житті. Над причинами цих помилок Пушкін і змушує міркувати сваго читача.
На просту сюжетну лінію роману нанизана безліч побутових картин і описів природи, у романі описані живі люди з їхньою різною долею, з їхніми почуттями � характерами. Все це «собранье строкатих глав, напівсмішних, напівсумних, простонародних, ідеальних» представляє читачеві епоху… Це, звичайно, моя особиста думка, але мені здається, що головна ідея «Євгенія Онєгіна» полягає в тому, що щасливими можуть бути лише люди, які мало думають, мало знають, у яких немає прагнень до високого ідеалу. Люди із чуйною душею приречені на страждання. Цим мене й залучає роман, він переконує мене у власних Приземлені люди живуть простіше, беспечнее й легше, але не кожний погодиться живатіти «у бездіяльності порожньому». Однак Пушкін не обмежується цими висновками. Він чітко показує, що у всіх цих фатальних помилках винуваті не його герої, а те середовище, та обстановка, що сформувала такі характери, що зробила нещасними цих по суті або по сваїх задатках прекрасних, розумних і шляхетних людей. Ці сумні й гіркі думки про недоськоналість миру виражені Пушкіним в останніх смутних рядках роману.
Давай по русски я тебе тогда сразу скажу МоМо
Объяснение:
Момо это вымышленное если что а ещё есть Муму