Аннотация:
В книге «Алиса в стране чудес» рассказывается об удивительном путешествии маленькой девочки Алисы по странному, и оттого еще более впечатляющему, миру в кроличьей норке. В один сонный не предвещающий ничего нового день Алиса спокойно дремала в саду. Неожиданно рядом с ней пробежал белый кролик. Но не обычный кролик, каких много, а с часами и сюртуке. Это на столько удивило Алису, что она побежала за расторопным кроликом прямиком в его норку. С того момента и начались ее приключения. По пути она встретила и говорящие цветы, и улыбчивого чешира, и даже, живое яйцо. А также еще многих волшебных обитателей этого мира, о которых вы узнаете, прочитав эту замечательную сказку, с интересным сюжетом и неожиданной концовкой.
Відповідь:
На мою думку класицизму э художньому напряму притаманно відображати життя в ідеальних образах, які тяжіють до загальної «норми», зразка. Зразком досконалого та гармонійного мистецтва в класицизмі була проголошена антична класична минувшина. Тому митці часто зверталися до сюжетів і образів античної міфології. Письменники цієї доби зразки, гідні наслідування, також вбачали в античній класиці, у трагедіях Есхіла та Софокла, у поезії Горація. Особливість літератури класицизму виявилась ще й у тому, що її творці дотримували правил, які були обов’язковими й відповідали порядкам, встановленим у суспільстві.
Уперше класицизм з’явився в італійській культурі XVI ст., а найбільшого розквіту досяг у Франції у XVII столітті: у драматургії (П’єр Корнель, Жан Расін, Жан Батіст Мольєр), у поезії (Жан де Ла-фонтен), у живописі (Нікола Пуссен), в архітектурі.
Пояснення: