Я думаю, что рассказ можно завершить так:
Но мальчик решил сново прити и посмотреть представление других артистов. И вот все представления почти закончились но мальчик увидел эту девочку на шаре, он очень сильно обрадовался тому что девочка снова здесь. Ну и вот все представления закончились, но мальчик все не как не мог забыть эту девочку и решил с ней познакомится и начать дружить.
Мальчик забрел за кулисы и увидел ту самую девочку подошол к ней и познакомился, вот так они стали друзьями и оказывается девочка не уезжала на долго а просто отдохнуть.
Вот так мальчик стал другом этой девочки на шаре...
451° за Фаренгейтом — роман-антиутопія відомого американського письменника Рея Бредбері в жанрі наукової фантастики, який є цілком актуальний, тому що влучно зображає сучасні тенденції та психологічні особливості особи в споживацькому суспільстві.
У романі зображено майбутнє суспільство, де панує тоталітаризм і повний контроль суспільства. Керівництво держави намагається підпорядкувати собі навіть думки людей: книги заборонено, незаконним вважають читання і переховування будь-якої літератури, за дотриманням порядку мають слідкувати пожежники. Їхнім основним завданням є не гасити вогонь, а розпалювати. Вони носять скафандри з зображенням фенікса на грудях і саламандри на плечі. Пожежники — опора режиму, запорука того, що люди не читатимуть книжок, адже книжки примушують думати і самостійно аналізувати. Пожежники спалюють книги і будинки, де книги переховувалися. Тому і така назва твору: 451 градус за Фаренгейт (233 градуси за Цельсієм) — температура, при якій загоряється папір (епіграф роману).
Объяснение: