М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
57862327685
57862327685
07.02.2020 17:11 •  Литература

Мій улюблений твір епохи просвітництва​

👇
Ответ:
rudolf2006
rudolf2006
07.02.2020

Объяснение:

Мандри гуллiвера

4,6(74 оценок)
Ответ:
lyababaranik
lyababaranik
07.02.2020

«Простак» Вольтера як дзеркало життя епохи Просвітництва

До якої епохи належить творча діяльність Вольтера? Творчість Вольтера є складовою частиною епохи Просвітництва, яка є філософсько-ідеологічним течією XVIII ст. і позначилася у всіх сферах мистецтва, в тому числі і в літературі. Для епохи Просвітництва були характерними такі завдання: просвіта населення, поширення культури наукового знання, поліпшення життя з до культури. Епоха Просвітництва була характерною боротьбою за владарювання розуму, загальна рівність, починаючи з другої половини XVII ст. в Англії і до XIX ст. в Росії. Класицизм орієнтувався на античні зразки, оспівував природної людини, сентименталізм орієнтувався на культ природних почуттів, частково реалізм, який зображував життя «у формах самого життя» за до створення типових образів. Філософська повість, Психологічний, епістолярний і авантюрний роман, Літературна казка, революційна пісня, політичний памфлет.

Вольтер – Великий французький письменник і вчений-енциклопедист. Автор філософських повістей, драматургії, казок. Особливості творів Вольтера – простий, доступний мову, афористичність, гостра сатира та ін Філософські повісті – найбільш значущі твори Вольтера. Вони мають публіцистичний характер, Де все діє згідно філософського тезису.

Вольтер використовував пригодницько-авантюрні сюжети, східну екзотику, фантастику для опису дійсності. Іронія і сарказм притаманні його творам і служили метою сатиричного зображення феодальної Європи.

Вольтер зіштовхує природної людини, далекого від порядків і умовностей, з так званим «цивілізованим світом». Письменник піднімає теми, які він вважає світовим злом: антимонархічну, антирелігійну і ін Вольтер вважає монархію соціальним злом, висвітлює її деспотизм і беззаконня, а також сатирично описує і представників релігії. Індіанець Гурон, «природна людина», виявляється у Франції, де стикається з цивілізованим світом. Гурон проходить всі стадії перетворення в «цивілізованого» людини: він знаходиться на військовій службі, виявляється в Бастилії, звідки його вивільнила наречена, мадемуазель де Сент-Ів. На відміну від Ж.Ж. Руссо, який вважав «природної людини» шляхом до світлого майбутнього його людства, Вольтер зіштовхує свого героя Гурон з цивілізованим світом, висвітлює всі недоліки і цивілізації, і «природної людини».

Разом з тим Вольтер демонструє складний шлях людини до своєї мрії, коли він може насправді вважати себе людиною. Вольтер вказує людству цей шлях – це культура. Читачі повинні приходити до висновку, що і влада, і освіта, і культура в майбутньому мають бути спрямовані на виховання ідеальної людини. «Історія – це перш за все картина злочинів і нещасть. Натовпи людей зникають на її великої сцені … »Великий письменник епохи Просвітлення, Вольтер розглядає історію народів як історію їх пошкодження цивілізації. Він вважає, що саме цивілізація винна в затьмаренні народу релігією, яка також є наслідком спотвореного історичного шляху народів. Простак як уособлення народу, не зіпсованого цивілізацією. Вольтер ідеалезірует просте життя народів у часи, коли не було ніяких держав. Розум, не зворушений цивілізацією, вважає Вольтер, здатний мислити розумно, вести себе природно. Гурон, який приїхав з глибинки, не вміє і не розуміє нічого: законів так званого «цивілізованого суспільства». Таким він і залишається, не дивлячись на всі старання зробити її громадянином суспільства.

Чи є Простак ідеалом для Вольтера? Оскільки Простак – людина з глибинки, не спотвореної цивілізацією, Простак є ідеальним, не зіпсованим людиною, він не вірить в Бога, не розуміє, навіщо суспільству так багато законів, якщо всі їх порушують. Війна як один з найстрашніших вад, притаманних людській цивілізації Вольтер зображує війну як безглузду боротьбу, наслідком якої є смерть багатьох людей. Читач бачить і сприймає війну очима Простака, який не розуміє, за які примарні цінності вони воюють.

Сучасне суспільство хоча і дуже далеко відійшло від часів Вольтера, але в ньому залишилися недоліки зіпсованого суспільства, описаного великим письменником – жадібність, хабарництво, безпринципність, сластолюбство і ін Поясніть ваше ставлення до недоліків сучасного суспільства, до функцій державних і релігійних установ, до війні як до вирішення розбіжностей. Поясніть ваше ставлення до війни як до засобу вирішення міждержавних проблем.

4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
viktorpadalck
viktorpadalck
07.02.2020
О судьбе Лонгрена можно сказать:
1) Семья живет не особо богато, в прочем как и все в том селе/деревне. Лонгрен продает макеты кораблей, яхт, и др.
2) Судьба весьма печальная. Мать Ассоль умирает, сильно зоболев, малютку присматривает соседка, до того, как приезжает отец.
3) После случая с Меннерсом к семье начали относится ужасно
Считали, что он и его дочь странные, высмеивали семью, после еще и смеются над Ассоль за то, что он вечно приходит к берегу моря и ждет корабль с алыми парусами, по сказке, но ведь Ассоль не рассказывала никому про то, что ей рассказал Эгль, дети подслушали ее разговор с собой. И стали ещё хуже к ней относится. Но Лонгрен не обращает на все это внимание. И продолжает растить ребенка, как ни в чем не бывало.
4,6(24 оценок)
Ответ:
avysocka
avysocka
07.02.2020

Задание 1)

1. Это будет вашим первым шагом в сторону изменений к лучшему. (этим выражением автор хочет сказать нам что нам нужно делать больше добра бескорыстно)

2. Никогда не закрывайте глаза на несправедливость.(этим автор хочет сказать нам то что нужно всегда и во всём быть справедливым, как по отношению к себе так и к другим)

3. Смотрите на жизнь без розовых очков.( данным высказыванием автор хочет объяснить что нельзя жить беззаботной жизнью, а то есть поступать легкомысленно и "закрывать глаза на несправедливость")

4. Очень часто мы не держим своих обещаний, раздавая их налево и направо.(в данном выражение автору хочется сказать нам о том что нам нужно сдерживать слово и не просто выпускать слова об обещании не выполняя его, а то есть просто говорим всем о том чего не делаем)

Задание 2)

На нашей планете есть много: материков, стран, городов и регионов. Но, а не задумывались ли вы о том что можно просто объединить все страны мира в одно единое государство? Ну и конечно всем этим кто то должен управлять, должна быть глава государства, и сейчас я бы хотел описать идеального "президента" для такого государства.

4,4(34 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ