Відповідь:
Може щось таке...
Головний герой повісті - Софійка
На мою думку, Софійка відрізняється від інших героїв твору. Недаремно ж тільки їй шафа відкрила свою таємницю, а сліпий старець повірив у те, що Софійка здатна знайти у минулому ту мить, коли можна відвернути невідворотнє і змінити майбутнє
Напевне, Софійка була обрана для цієї місії завдяки своїм рисам характеру. Вона щира, добра, співчутлива, справедлива і при цьому вірить у казку.
Особливість поєднання казкового та реального у творі полягає у тому, що автор наділяє магічними і чарівними здатністю, здавалося б, зовсім звичайні і буденні речі. Стару шафу, яка не одне покоління якимось дивом зберігається у родині. Бабусині коралове намисто - непоказне, невеличке, але з величезною магічною силою.
Які чарівні предмети є в реальному світі? яка їх роль? До таких чарівних предметів у реальному світі відносяться бабусина шафа і коралі. Шафа - це справжня машина часу: якщо сісти в неї, взяти якусь фотографію, то можна потрапити у той час і обставини, за яких зроблено світлину. А коралі не лише слугували оберегом для всіх жінок роду Софійки, але й могли зробити дівчинку підчас подорожей у минуле невидимою.
Пояснення:
Картина невелика по размеру (94 × 81), написана на холсте, техника — масляные краски.
Жанр произведения — бытовая сцена. Тема русского быта (святочных гаданий) в первый и единственный раз отразилась на полотне Брюллова.
Композиция картины треугольная. В поясном изображении героини вершина «треугольника» — кокошник девушки, совпадающий левой стороной с центром полотна. При этом отражение в зеркале образует два «треугольника».
Соответствует ли этот образ Светланы вашим представлениям о героине Жуковского? Ну тут как нибудь сама потому что это относится к читателю а не к общему ответу