Відповідь:
Поема розкриває глибоку віру поета в невичерпні сили народу, в те, що попри тяжкі поневіряння, український народ матиме щасливе майбутнє.
І.Франко поклав біблійний сюжет в своїй поемі "Мойсей". Він не переспівує біблійну історію, а використовує лише один її фрагмент: поет вперше ставить своїх героїв перед очі читачеві вже після сорока років їх блукання пустелею, у той момент, коли ізраїльтяни на чолі з Мойсеєм .
Автор до речі теж - є лідером , провидцем , у ньому він окреслив національно - духовний код народу в його історичному поступі , зробив смерть Мойсея - головного героя твору як пророка не визнаного своїм народом.
Пояснення:
ответ:Вот ответ!
Объяснение:
повести "Заколдованное место" встречаются словосочетания с эпитетами «нечистый дух», «дьявольская сила», «молодой лес». Сравнительные обороты автор использует в отрывках «а ты дуреешь, как молодой лошак»; «задал он такого бегуна, как будто панской иноходец»; «нос – как мех в кузнице». Гиперболы используются в отрывках предложений «наешься в день столько, что в животе как будто петухи кричат", «не спрашивай, не то – поседеешь», «будет вам теперь на бублики, будете ходить в золотых жупанах».