Родился Джек 12 января 1876 года в Сан-Франциско. Новая фамилия в биографии Джека Лондона была получена, когда малышу еще не было года – его мать вышла замуж за Джона Лондона.
Трудное материальное положение, а также устои страны (в Америке начинают работать, будучи детьми или подростками) рано подтолкнуло Джека к трудовой жизни. Еще в школе он подрабатывал продажей газет. А когда окончил школу, пошел работать на консервную фабрику.
В 1893 году он первый раз вышел в плавание. Это путешествие оставило много воспоминаний, которые он позже использовал в своих романах. Первое же произведение Джека Лондона принесло ему успех: за очерк «Тайфун у берегов Японии» он получил премию.
За всю биографию Лондон издал 16 сборников. Первыми, принесшими ему популярность, были: «Сын волка» (1900), «Бог его отцов» (1901), «Дети мороза» (1902), «Мужская верность» (1904), «Лунный лик» (1906). Первые романы – «Дочь снегов» (1902), «Морской волк» (1904), «Игра» (1905) также были благоприятно восприняты читателями. Одними из известнейших романов, кроме перечисленных, за всю биографию Джека Лондона стали «Белый клык» (1906), «Сердца трех», «Мартин Иден». Восемь его романов были успешно экранизированы.
ГЕКТОР-центральний персонаж поеми Гомера» Іліада " (між Х-VIII ст.До н. е.). Син царя Трої Пріама, батька п'ятдесяти синів і п'ятдесяти дочок. Чоловік Андромахи, дочки Гетіона, царя Фів, убитого Ахіллесам. В "Іліаді" г. супроводжують епітети» великий«,» блискучий«,» броне-блищущий«,»шлемоблещущий". Він-головний захисник Трої, обложеної ахейцями, керованими Менелаєм і Агамемнон. У книзі VI "Іліади" описана зустріч г. з Андромахою, яка пророкує йому близьку загибель: «погубить тебе твоя хоробрість! Ні Сина ти не шкодуєш немовляти, ні матері бідної. І скоро буду вдовою я, скоро вб'ють тебе в битві ахейці"» Г. повертається на поле битви.
У книзі VII показано його єдиноборство з Аяксом, сином Теламона, друга Геракла. Ніхто в цьому поєдинку не переміг. Противники, переконавшись, що сили їх рівні, обмінялися дарами. В іншому поєдинку г. вбиває Патрокла, друга Ахіллеса. Патрокл перед смертю пророкує, що Г. скоро загине від руки Ахіллеса, який буде мстити за смерть друга.
Один з кульмінаційних моментів "Іліади « - книга XXII, названа»вбивство Гектора". За поєдинком Ахіллеса і Г гають боги. Зевс симпатизує г. і хоче його врятувати, але йому заперечує богиня Афіна. Вирішують справу "два жереби смерті", кинуті на шальки терезів. Афіна допомагає Ахіллесу умертвити г. вигравши поєдинок, Ахіллес поглумився над тілом поваленого ворога, прив'язавши його до колісниці і проволочив його біля стін Трої на очах у батьків г.Андромаха гірко оплакує загибель чоловіка. У книзі XXIV розповідається про викуп троянцями тіла Г. ахейці і троянці уклали перемир'я на одинадцять днів, щоб батьки і народ Трої могли оплакати і поховати Г.після падіння Трої вдова г. Андромаха стала рабинею Неоптолема, сина Ахіллеса. Про її долю розповідається в трагедії Евріпіда» Андромаха " (Vв.до н. е.).