кінець XVII - початок XIX ст.
У добу Просвітництва у літературі відбувався пошук нових сфер ів відображення, який поряд із вірогідністю утвердив арсенал інших засобів, вбираючи фантастику. Все було щедро здобрене дидактизмом, що мав донести до читача певну суспільно значущу ідею. Протягом усього розвитку Просвітництва у центрі міркувань його ідеологів находилось поняття «розум». Задача освічення народу, яку ставили перед собою просвітителі, вимагала уважного ставлення к питання виховання й освіти. Звідси — сильне дидактичне начало, що проявляється не лише в наукових трактатах, а й у літературі. Просвітницький рух, маючи спільні основні принципи, розвивався в різних країнах не однаково. Становлення Просвітництва в кожній державі було пов’язане з її політичними, соціальними та економічними умовами, а також із національними особливостями.
Объяснение:
Княгиня Трубецкая настоящая русская женщина,она предана своему мужу и хочет вынести тягости с ним("Пусть смерть мне суждена-мне нечего жалеть!..Я еду!еду!я должна близ мужа умереть"
Губернатор убеждает,что жизнь княгини превратиться в полный ад на ссылке,а дома ее ждет сказочная жизнь("Захочется вам жить...Здесь черствый хлеб,тюрьма,позор,нужда и вечный гнет,а там балы,блестящий двор,свобода и почет
Губернатор сдается,княгиня подписывает бумагу и становиться обычной крестьянкой("Нет,вы поедете!..-вскричал неожиданно старый генерал,..как я вас мучил.. боже мой!
Объяснение: