Вообще, я был не из тех людей, кто вообще может простить за обиду или предательство. Но на этот раз меня обидел мой лучший друг и мне было очень грустно. Он очень много извинялся и мне просто напросто стало его жаль. Конечно, я понимал, что он может обидеть меня снова, но, что может быть лучше воссоединения друзей? Так я подумал, подумал, да и решил простить!
Війна… страшне слово… Хоч би скільки книжок було написано про Велику Вітчизняну війну, мабуть ніколи не настане час, коли можна буде стверджувати, що вже досить сказано. Письменники, художники, музиканти звертаються у своїх творах до теми війни, щоб залишити в пам’яті події, які розкривають велич перемоги народу у цій страшній битві.
Німецький філософ Адорно писав, що після Освєнціма поезія – це варварство. Але Целан не був згідний з ним, написавши «Фугу смерті» не тільки після Освєнціма, але й про Освєнцім. Для цього він використав нові засоби зображення. Що це за засоби, ми зараз і дослідимо, проаналізувавши вірш «Фуга смерті»
Таке ставлення до життя притаманне не кожному, а лише людям високого духовного рівня. Але чи кожен може нести відповідальність за все, що відбувається у світі? Чи це дано тільки обраним? Звичайно, може кожен. Але цьому треба вчитися. Отже, давайте будемо вчитися бути людьми з великої літери.
Объяснение:
Однажды случилось так ,что мы вместе с подругой пошли гулять на каникулах.Катя,так звали подругу сказала мне ,что ей не нравится моя шляпа,я разозлилась.Мы даже с ней чуть не подрались,но я быстро ушла оттуда!На другой день мы не созванивались и не разговаривали. Я очень сильно обиделась на нее.я не хотела первая просить прощение ,но и она тоже не хотела. Но я подумала,что я не гордая и я решила поговорить с Катей. Моя подруга очень обрадовалась тому,что мы теперь снова друзья!е: