Книга сопровождает человека на протяжении всей жизни: первые книги - альбомы сказок, розмальованкы, первые детские стихи. Мы полюбили их, а через них начали обращаться к другим книгам. Книги - наши верные советчики, они учат нас мыслить, открывают нам неизвестно. Поэтому роль книги в жизни человека очень велика: своей грамотности, образованности мы обязаны книге. Она учит нас. быть честными, трудолюбивыми, любить свой край, уважать людей. Книга переносит нас в другие страны, эпохи.Я люблю читать книги про исторические эпохи и события. Эти книги обогащают мои знания о жизни людей в разные времена, учат преодолевать определенные испытания судьбы, раскрывают красоту языка.
Я считаю, что книги - это самый человеческий сокровище и жизнь без них трудно представить
Яка вона-людина античності?
Коли ми на уроках історії вивчаємо Давню Грецію та Рим, або читаємо «Одіссею» та «Іліаду», ми намагаємося уявити, якими були люди, що жили в ті часи. Якою вона була, людина античності? Ті, хто дивився на гладиаторські бої та театральні вистави у амфітеатрах, міг почути Сократа, Платона чи Арістотеля? ті, хто брав участь в Олімпійських іграх - ще тих, античних?
Я вважаю, що люди як такі не дуже відрізнялися від нас. Всі вони чогось прагнули, любили один одного, виховували дітей, мріяли про краще життя. Суспільство в ті часи було не таке, як зараз, це так. Тоді було рабовладіння, тобто були вільні люди та раби. Давня Греція та Рим не були єдииними країнами, а було багато самостійних провінцій та міст-полісів. Відстані меж ними ускладнювали зв'язок: люди пересувалися щонайшвидше зі швидкістю коня. Це зараз ми можемо розмовляти з друзями з інших країн, а тоді про далекі країни розповідали легенди - мовляв, там люди з собачими головами живуть. а там ще хтосьтакий страшний або дивний. І люди в це вірили, бо перевірити не могли. Тобто знаний світ був тоді меншим за розміром. А ще люди вірили у багатьох богів, які поводилися як люди.
Але, незважаючи на все це, люди античності були схожі на нас, бо людина - завжди людина.
Объяснение:
Ам