Это молодая девушка, живущая одном германском городишке со своим братом Гагиным. Рожденная от отца-дворянина и матери-служанки, она выделялась среди своего окружения диким, самобытным нравом, умом, эмоциональностью, порывистостью. "Ася была чрезвычайно понятлива, училась прекрасно, лучше всех; но никак не хотела подойти под общий уровень, упрямилась, глядела букой...". Автор подчеркивает неординарность девушки. И действительно, господин НН сразу заметил это: ее артистизм, пластичность, порывистость, огромную эмоциональность, желание прожить яркую и запоминающуюся жизнь. А. ничего не боится, ради любви готова на все. Она испытывает глубокое сильное чувство к господину Н.. А. признается ему в любви и говорит, что готова пойти за ним на край света. Но герой не был готов к серьезным переменам в своей жизни и побоялся взять на себя большую ответственность за юную девушку. А. понимает, что господин Н., если женится на ней, в дальнейшем будет жалеть о своем поступке. Героиня и ее брат уезжают. Позже у господина Н. было еще множество женщин, но лишь А. оставила в его душе неизгладимый след.
Важкий життєвий шлях Макр Твен наздоганяє в його дванадцять років після смерті батька. Твен допомагає своєму старшому братові в видавництві, саме в цій газеті з'явилися перші статті автора. Довгі роки поневіряння по країні, змушують Твена піти на роботу. Він влаштувався помічником лоцмана і став плавати по річці Міссісіпі, йому подобалася ця професія. Склалося так, що після війни, яка знищила все те, що він любив і готовий присвятити плавання все життя. А 1861 року приймає рішення приїхати в Неваду жити до свого брата, написав там кілька цікавих гуморесок для одного видавництва. А в 1862 році поверсі газета запропонувала стати йому співробітником. В газеті « Терріторіал ентерпрайз » взяв псевдонім пов'язаний і нагадує про його стару роботу пов'язана з плаванням назвав себе Мірка 2.
Свої кращі роки провів у Хартфорді, далі заснував видавничу фірму. Першими публікаціями у фірмі стали такі твори як « Спогад », « Пригоди Гекльберрі Фінна ». На жаль, настала економічна криза і фірма розорилася. У 1876 опублікували всім відомий твір « Пригоди Тома Сойєра », яке було найуспішніше з усього творчості Марка Твена, також продовження Гекльберрі Фінна. У 1894 році знову його видавництво спіткала також врахувати банкрутство. І знову письменник їздити по країнах і періодично влаштовує лекції, на яких читає свої твори. У його творчому доробку є і сумна повість « Таємничий незнайомець » в ній зазначає автор мизантропический настрій. Помер письменник у квітні 1910 року.