Золото, срібло, діаманти, смарагти, перлини та інші коштовності-саме це зазвичай ховають у великих скринях із міцними замками. Ці скрині закопують в Славо землю або ховають у печерах, де їх охоронятиме злий дракон. Саме це називають скарбом. На скарби полють пірати та злоді. У гонитві за скарбом шукачі ризикують своїм життям, бо щомиті можуть загинути або через злого дракона, або від рук інших шукачів та авантюристів, або можуть потрапити у пастки, що залишили господарі Швидкий скарбу, аби вберегти його. Я ніколи не бачив справжніх старовинних скринь, які викопують із землі. Я не бачив, як обтрушують землю зі старого замка, як намагаються його відкрити, добираючи ключ. Я не бачив сяйва коштовностей, яке виривається назовні, щойно піднімуть важку кришку.
Объяснение:
Ще одним справжнім скарбом є батьківська любов, Мама і тато- найближчі та найрідніші люди в кожного з нас. 3 Данте перших днів нашого життя мама й тато поруч з нами, вони оберігають від усіляких бід, захищають нас та підтримують, зігрівають своїм теплом. Я дуже люблю своїх батьків! Як і кожна дитина, я вважаю, що мої мама тато- найкращі в світі. Я б не проміняв Тх ні на які скарби, тому що їхня любов- це вже найцінніший скарб. Саме ці, здавалось би, прості речі, на мою думку, в найціннішими скарбами у всесвіті. Золото, срібло, коштовні камені ніколи не замінять для нас теплоти материнських долонь, татової поради та підтримки друга. Ці скарби не купиш ні за які гроші!
Тут больше но серовно держи нажми лутший ответ 5 звезд і поставь лайк
Объяснение:
Это сборник мини рассказов и притч, каждая из которых как отдельная бусинка в цепочке повествования, а все вместе - «стихотворения в прозе». Стихотворения это ведь не всегда рифма, но всегда глубокий смысл в небольшом объёме текста.
У Тургенева И.С. это ещё эмоциональность и образность выражений, все то, что было им прочувствовано, пережито. А ещё гениальная передать этот эмоциональный настрой и затронуть самые чувствительные стороны души. В отношении меня это сработало на все 100%.
Был большой соблазн прочитать рассказы залпом, но каждая миниатюра просто требовала осмысления.
Понравились рассказы "Разговор", "Мои деревья" - по сути это метафорические размышления о жизни человека, её быстротечности по сравнению с вечными горами или многолетним дубом, немножко с грустинкой (от слова грусть:)) и в то же время, с долей иронии.
Есть и более мрачные рассказы, проникнутые тоской и страхом, в них размышления о старости, неизбежности смерти ("Старик", "Старуха", "Дрозд", "Что я буду думать?"). Но это и понятно, сборник писался в последние годы жизни писателя, когда он был уже серьезно болен.
И все-таки, все-таки, основным для меня остался посыл:
«Любовь ... сильнее смерти и страха смерти. Только ею, только любовью держится и движется жизнь.»
«И пускай надо мной кружит мой ястреб…
– Мы еще повоюем, чёрт возьми!»