М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Алиса123464
Алиса123464
16.06.2022 22:20 •  Литература

Вопросы по аль аль-Фараби1. Как пишется полное имя ученого 2. Почему ученый попросил потесниться султана?
3. Запиши 4-5 предложений, о чем мог рассказывать аль-Фараби?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
MAGNUSIK1
MAGNUSIK1
16.06.2022

"Як тільки сонце перестало пекти, взялися дівчата за руки й почали співати пісень. До них наблизилися парубки і стали собі ж підтягати. Пісня притягнула і старих людей. Вони теж окружили молодих, придивляючись до їх забави, хоч була така звичайна річ в українському селі, яка кожного літа в неділю або свято повторялася. Оподалік від того гуртка те саме робило молодше покоління вки: діти недолітки, хлоп'ята й дівчата. А все те в святочних строях, вмите та вичесане, заквітчане й прибране. Любо було глянути. Навіть панотець Амвросій не видержав і вийшов на майдан подивитися на вулицю та послухати пісень". - На свята жител вки збиралися гуртом і співали старовинні народні пісні.

"Одягнений у широчезні червоні штани, які підперізував широким шовковим поясом. На ногах добрі шкапові чоботи. Сорочка подерта й замащена, на грудях широко розхристана, звідки визирали широкі косматі та сонцем опалені груди. Миючись, засукав рукави вгору поза лікті і показав жиласті руки, закінчені п'ястуками, мов довбеньки". - Опис традиційного козацького одягу.

Фольклорний образ Діда Панаса - бандуриста, який виконував старовинні народні думи та балади.

Козаки полюбляють танцювати традиційні козацькі танці, їх улюблений танець - "Гопак".

4,7(12 оценок)
Ответ:
kika007
kika007
16.06.2022

Відповідь:

Круглий стіл, на якому ми спробуємо розібрати одну з найскладніших проблем літературного процесу в Україні, – це взаємовідносини між літературою і політикою. Ця тема надзвичайно складна тому, що є одним із найспекулятивніших полів, де маса людей не просто формулюють думки, а й заробляють на цьому формулюванні. І безперечно, що таке спекулятивне поле породжує цілі хвилі оціночних суджень, висновків і так само формує як політику, так і літературу.  

Станом на сьогодні на інтелектуальне поле, масову інформацію впливає не так література, як її похідні – кіно, публіцистика, документальні фільми, а також тексти самих політиків, які часто-густо написані PR-никами. Отже, тема дискусії – це літературна швидкість і суспільна швидкість.

Перше питання, яке я хотів би запропонувати для дискусії, – чи морально сполучати літературу з політикою?

Пояснення:

4,5(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ