М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Алена0607
Алена0607
15.08.2020 09:28 •  Литература

2 задание. Прочитай рассказ М.Зощенко «Аристократка» и ответы на вопросы:
1. Определите кульминацию рассказа. (1 б)
2. По каким признакам герой распознал в героине аристократку?
(26)
3. Как язык характеризует героев: Григория Ивановича, даму,
буфетчика, толпу? (2 б)
4. Мы видим, что оба героя далеки от культуры и вовсе не те, за
кого себя выдают. Когда же герои прозревают истину в
отношении друг друга? (26)
5. О чем этот рассказ? Можно ли над ним смеяться? (26)​

👇
Ответ:
valentinateleg2607
valentinateleg2607
15.08.2020

1. Дама, так называемая аристократка, забыв о правилах приличия, с жадностью и без скромности поглощает пирожные, не задумываясь об их оплате.

2. Она говорила и казалась аристократкой, но при этом была некультурной.

3. Григорий Иванович - необразованный, но остроумный.

   Дама – казалась аристократкой, но поведение выдало её.

   Буфетчик – он готов спорить и выстаивать свою точку зрения.

   Толпа – половина была за буфетчика, а другая за Григория Ивановича.

4. Когда Григорий Иванович начал оплачивать пирожные.

5. О Григорие Ивановиче, который пригласил в театр аристократку. Он предложил ей съесть одно пирожное. Но та, забыв об этикете и правилах приличия съела три пирожных и надкусила одно. Был спор. В итоге Григорий Иванович заплатил за четыре пирожных и надкусанное пирожное съел дядя. С тех пор Григорий Иванович не переносит аристократок.

Объяснение:

4,4(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
visokon1111
visokon1111
15.08.2020

ответ:         Новела         Останній листок» аналіз твору до скласти літературний паспорт, визначити, яка тема, ідея, жанр, головні герої, сюжет та композиція. ... «Останній листок» — одна з найкращих новел у світовій літературі, присвячених темі відданості людини іншій людині, любові до ближнього. Вона відзначається великою увагою до «маленької людини», порушує проблеми злиденного життя людей мистецтва, боротьби за виживання, взаємопідтримки і самопожертви. Крім того, новела «Останній листок» вирізняється динамічним сюжетом і зразковою композицією. Автор використав свій улюблений прийом побудови сюжету — несподівана кінцівка, однак цього разу ще й з подвійною розв’язкою

4,6(97 оценок)
Ответ:
yzenik2
yzenik2
15.08.2020
Ще за життя драматурга п'єси Г. Ібсена визнавалися новаторськими, а їх автора цілком справедливо називали творцем аналітичної драми XIX століття, що відроджувала традиції античної драматургії.
Композиція п'єс Ібсена пов'язувалася з будовою трагедії Софокла "Цар Едіп", уся дія якої підкорена розкриттю таємниці — з'ясуванню подій, що відбувалися колись. Поступове наближення до таємниці створює сюжетну напругу, а остаточне розкриття — розв'язку, яка визначає подальшу долю героїв. Така будова дає можливість створити дуже напружений сюжет. Глядач (або читач), якому подається певна життєва ситуація, повинен думати не тільки над тим, що буде далі, але й над тим, що було в минулому, що спричинило цю ситуацію. Така композиція одержала назву аналітичної.
Г. Ібсен використовує аналітичну композицію, щоб показати невідповідність між зовнішніми проявами життя і його справжньою сутністю.
Він добре знав проблеми, що постають перед людиною в житті, розумів, що зовнішнє благополуччя приховує чимало трагедій. Аналітична композиція, за Ібсеном, означала розкриття внутрішнього трагізму, що приховується за зовнішньо спокійною дійсністю.
Так побудована п'єса "Ляльковий дім", в якій розкривається сутність зовнішньо спокійного сімейного життя адвоката Хельмера, насправді ж побудованого на обмані й егоїзмі. Аналітична композиція визначається і тим, яку роль у долі героїв відіграють події, іцо відбулися задовго до початку дії. У п'єсі "Ляльковий дім" ці сюжетні таємниці стають рушійними силами у розгортанні дії, в розвитку характерів героїв.
4,6(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ