Відповідь:
як варіант до афоризму "Коли критики розходяться в думках - значить митець вірний собі". З знаками пунктуації у мене завджи проблеми - виправте )))
Мені завжди скидалося на маленьке диво здатність інших людей шляхом створення музики, написання картин чи письмових творів, передавати свої думки, враження, ставлення до світу. Здавалося б, лише сім нот, або всім відомі літери абетки, або просто олівці чи фарба, але лише обрані здатні так поєднати ноти, написати текст або картину, коли хочеться плакати і сміятися, коли кожен у створеному знаходить щось своє. Щось таке, що лише цій людині зрозуміле і близьке, чого інші навіть не помічають. У здатності достукатися до свідомості і душі кожного полягає феномен дійсно обдарованого митця. І коли критики, обговорюючи витвір такого митця, розходяться у думках, то це означає, що кожен з критиків бачить у цьому витворі щось своє. А також, що автор зміг знайти у душі кожного саму потаємну струнку його душі. На таке здатна тільки щира і вірна своєму таланту людина. Тому можна сказати, що автор вірний як собі, так і не кривить душею перед своїми прихильниками.
Пояснення:
ответ:Возможно ли было совместное счастье Онегина и Татьяны – главных героев романа А.С. Пушкина «Евгений Онегин»? Думаю, что в первой половине романа, когда юная Татьяна влюбилась в «душевного инвалида» Онегина, их счастье было невозможным. Это понимал и сам Евгений – он просто не был испытывать любовь. Не зря, в ответ на искренне признание девушки, герой так же искренне отвечает ей:
Но я не создан для блаженства;
Ему чужда душа моя;
Напрасны ваши совершенства:
Их вовсе недостоин я.
Возможно ли было счастье героев в конце романа, после столь разительной перемены, произошедшей с Онегиным? Теперь он был на любовь, на сильные и глубокие чувства. Больше того, Онегин всей душой любит - любит преобразившуюся Татьяну: «Его больной, угасший взор, Молящий вид, немой укор, Ей внятно все».
Да и Татьяна, в которой была жива «простая дева», по-прежнему любит Евгения. Она даже признается в этом герою. Однако Татьяна несвободна – она замужем и никогда не опорочит доброго имени своего мужа. А это значит, что счастье героев невозможно и сейчас, после всех перемен, произошедших с ними.
счастье Ленского и ольги было невозможно т.к Ленского убили, а Ольга была легкомысленная и не стремилась к счастью с Ленским
Объяснение: