М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
esman2
esman2
18.04.2022 02:22 •  Литература

нужна отлаю все балы зарубежка 7 класс


нужна отлаю все балы зарубежка 7 класс ​

👇
Ответ:
какатус
какатус
18.04.2022

1)Джоанна

2)Днльмоніко

3)Берман

4)Дзеркало

5)Каліфорнія

6)Пневмонія

7){Бермана} мойсей

8)Шедевр

9)Бульйон

10)Останній листок відігравав важливу роль в творі, можна сказати навіть головну, адже саме завдяки йому повинна була вирішитися доля хворої дівчини.Джонс ігала, як осінній вітер зриває останні листки з плюща, і вона сама винесла собі вирок: як тільки з плюща впаде останній листок, вона, Джонсі, помре. Героїня вселила в себе надію, что її долю вирішить останній листок. Тому така і назва.

Джонсі

11)О'Генрі в цьому оповіданні розмірковує про те, яке ж насправді призначення художника і мистецтва. Описуючи історію цієї нещасної хворої і втратившої надії дівчини, він приходить до висновку, що люди талановиті приходять в цей світ, щоб допомагати людям більш простим і рятувати їх.

Оскільки ні у кого, крім як у людини, наділеної творчою уявою, не могло б виникнути настільки абсурдною і одночасно настільки прекрасної ідеї - замінити справжні листи паперовими, намалювавши їх настільки майстерно, що ніхто і не відрізнив. Але за цей порятунок художнику довелося заплатити власним життям, це творче рішення виявилося свого роду його лебединою піснею.

Також він міркує і про волю до життя. Адже, як сказав доктор, у Джонсі був шанс вижити, тільки якщо вона сама повірить в таку можливість. Але дівчина готова була малодушно опустити руки, поки не побачила так і не впав останній лист. О'Генрі дає зрозуміти читачам, що все в їх житті залежить лише від них самих, що силою волі і жагою до життя можна навіть перемогти смерть.

12)Воно вчить нас, що чужих проблем не буває, а доброта і здатність співчувати – то наші чесноти. Якщо кожен хоча б іноді допомагатиме тим, хто цього потребує, світ стане кращим. Хочеться, щоб поміж людей панувала людяність та порозуміння, а не жага до влади та грошей.

Объяснение:

4,5(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лидия99
Лидия99
18.04.2022
Плюшкин степан – последний «продавец» мертвых душ. это герой олицетворяет полное омертвение человеческой души. в образе п. автор показывает гибель яркой и сильной личности, поглощенной страстью скупости.  плюшкину плевать на запустение своего имения, зато он  строго следит за уровнем наливки у него в графинчике.  портрет плюшкина - (то ли баба, то ли мужик; длинный подбородок, закрытый платком, чтобы не заплевать. маленькие, еще не потухшие глазки, бегающие как мыши, засаленный халат; тряпка на шее вместо платка) говорит о полном «выпадении» героя из образа богатого помещика да и из жизни вообще.  плюшкин имеет, единственный из всех помещиков, довольно подробную биографию. до смерти жены плюшкин был рачительным и богатым хозяином. он трепетно воспитывал своих детей. но со смертью любимой жены что-то надломилось в нем, он стал подозрительнее и скупее. после неприятностей с детьми (сын проигрался в карты, старшая дочь сбежала, а младшая умерла) душа плюшкина окончательно ожесточилась – «волчий голод скупости овладел им» . но, как ни странно, жадность не до последнего предела овладела сердцем героя. продав чичикову мертвые души, плюшкин размышляет, кто бы мог ему оформить купчую в городе. он вспоминает, что председатель был его школьным товарищем. это воспоминание внезапно оживляет героя: «…на этом деревянном лице… выразилось… бледное отражение чувства»..
4,7(90 оценок)
Ответ:
додо7
додо7
18.04.2022

ответ:

середньовічна література — це період в історії світової літератури, що розпочинається з пізньої античності (4-5 століття), а завершується у 15 столітті. першими ознаками середньовічної літератури стали поява християнських євангелій (1 століття), релігійних гімнів, творів аврелія августина («сповідь»), переклад біблії латинською мовою, здійснений ієронімом. зародження і розвиток літератури середньовіччя визначається трьома основними факторами: традиціями народної творчості, культурними впливами античного світу і християнством. своєї кульмінації середньовічне мистецтво досягло у 12-13 столітті. у цей час його найвагомішими досягненнями стала готична архітектура (собор паризької богоматері), лицарська література, героїчний епос. згасання середньовічної культури і перехід її в якісно нову стадію — відродження (ренесанс) — проходить в італії у 14 столітті, у решті країн західної європи — у 15 столітті. цей перехід здійснюється через так звану словесність середньовічного міста, що в естетичному плані має цілком середньовічний характер і переживає свій розквіт у 14-15 та 16 століттях.

объяснение:

4,4(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ