М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ficatucivi
ficatucivi
10.04.2021 14:05 •  Литература

Написати твір на одну із тем, У чому сенс людського життя​

👇
Ответ:
Далв2017
Далв2017
10.04.2021

Відповідь:

У чому сенс життя? Я впевнена, кожен хоч раз у житті замислювався над цим. Я спробую відповісти на це питання для себе. Сенс життя в тому, щоб просто жити кожен день, кожну хвилину і прожити потрібно, беручи від життя все, що в твоїх силах. А адже в наших силах дуже багато чого. Немає нічого неможливого, звичайно крім фантастики.

Кажуть дуже важко навчитися любити, довіряти, прощати і цінувати. Думаю, що все це ми повинні в собі розвивати. На жаль, не кожен з нас вміє цінувати життя і людське існування. Навколо тебе постійно поруч близькі люди, і ти думаєш, що це завжди, ну навіть якщо і не завжди, то принаймні на довгий час вони будуть поруч, але, на жаль, це не завжди так. Дуже важко навчитися цінувати їх, коли вони поруч. Але коли ти втрачаєш рідну людину, ти починаєш розуміти що вона була дуже дорога тобі, що ти не звертав увагу на те, що вона є. Адже це для тебе звично. Так от – це дуже боляче, тобі важко усвідомити, що її немає поруч, що ти більше ніколи в своєму житті не зможеш з нею поговорити, обняти або просто зателефонувати, ти нічого не зможеш зробити і повернути його ти теж не зможеш. І ось тоді я почала замислюватися над тим, яке цінне життя, все що в ньому присутнє і все, що оточує тебе.

Потрібно цінувати, любити, поважати і піклуватися про своїх рідних і близьких тобі людей. Потрібно жити кожен день, пізнаючи щось нове і просто в своє задоволення, адже не даремно кажуть: «Навіщо відкладати щось на завтра, якщо можна це зробити сьогодні! » А й справді, чим сьогоднішній день відрізняється від завтрашнього? Нічим, просто тобі лінь.

Ще у всіх людей є страхи. Ні, я говорю не про ті, які нам притаманні під час перегляду фільмів жахів, а про ті, які переслідують нас по життю. Наприклад, ти боїшся підійти познайомитися до дівчини або до хлопця, ти пропустив заняття і боїшся прийти або боїшся іспитів і не приходиш на них, боїшся зізнатися людині в почуттях – це одні з небагатьох прикладів з нашого життя. Але на це у мене є мій принцип у житті: «Краще шкодувати про скоєне, ніж про те чого не зробив».

Звичайно, це не до всього ставиться, особливо до того, що краще шкодувати про те що вбив, ніж про те що ні. Адже на це здатні ті люди, які за життя не добилися нічого. Вони лінувалися, відкладаючи все на завтра або просто не вчилися цінувати своє життя і життя інших. В підсумку вони заплутувалися в тому, що вони взагалі хочуть, на них навалювалися проблеми, які вони знову відкладали на завтра. Психіка не витримувала і все це вони заглушали випивкою, наркотиками або іншими речовинами, діючими на свідомість людини. Але ж це все на час і все коли-небудь закінчується. І ось тоді вони шукають гроші на те, щоб знову забутися, починають красти, нападати, вбивати. Але в підсумку вони все одно будуть покарані за ті чи інші злочини. Адже ніщо не залишається безкарним і правда спливає завжди. Потім вони несуть покарання в тюремному ув’язненні. Хтось починає звинувачувати себе і замислюється про те що він зробив, але повернути все назад вже неможливо і все тому, що ти нічого не зробив для того, щоб прожити гідне життя і бути людиною з великої літери.

Саме тому потрібно завжди до чогось прагнути і робити все, що в твоїх силах, для того, щоб потім не замислюватися над сенсом життя, а знати – що ти прожив це життя з сенсом.

Пояснення:

4,8(81 оценок)
Ответ:
vasah
vasah
10.04.2021

Відповідь:

Життя... У кожного воно різне. У когось воно радісне, яскраве, багате на емоції та враження, а в декого — пасивне, тому сумне, неяскраве. Є люди, які переконані: якщо в житті щось не вдається, то таке життя нічого не вартує. У чому ж його сенс? Узагалі краще тоді не жити. Інші ж вважають, що життя — найвища цінність, і яким би воно не було, — це безцінний дар Бога, яким людина повинна дорожити навіть тоді, коли в ньому більше смутку, ніж радощів.

Я притримуюсь своєї власної думки, яка наголошує на тому, що ти існуєш на цій землі не просто так. Ти розвиваєшся, пізнаєш щось нове для себе, спілкуєшся з новими людьми, захоплюєшся кимось або чимось... В будь-якому випадку - це не намарно. Адже навіть одна крихітна людина здатна принести нашій планеті щось унікальне та надзвичайне, що у майбутньому використають наші діти.

Сенс людського життя​ - радіти кожної хвилини, зауважуючи навіть у смутку щастя. Бо ж ти живеш лише і тільки один раз. Не зважай на прикрощі, образи та буденність, а твори щось світле, і тоді, повір мені, ти збагнеш усю красу та дорогоцінність свого існування!

Пояснення:

4,6(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
федя172
федя172
10.04.2021
Тема рассказа "Чудик" - в центре рассказа образ  типичного деревенского жителя по прозвищу Чудик.
Идея рассказа - Шукшин трогательно описывает  характер Чудика, который не утратил таких качеств, как честность, наивность, искренность и доброта. И именно эти качества ставят порой шукшинского героя в неловкие ситуации, так как многим, особенно городским жителям они уже не характерны. 
Сюжет: С Чудиком постоянно что-то случалось. И вот он едет на Урал к брату, с которым не виделся 12 лет. Доехав до районного города, он решил купить билет на поезд, а в магазине - подарков племянникам. Стал укладывать подарки в чемодан и вдуг увидел около кассы пятидесятирублевую бумажку. Стал искать хозяина бумажки, но не нашёл. Положил на прилавок и ушел из магазина. А день-то оказались его. Так и не смог за ней вернуться.
Поехал домой за деньгами, снял ещё 50 рублей. После поезда Чудику надо было еще лететь самолетом. В самолете сосед Чудика не пристегнулся ремнем. А когда самолет приземлился на картофельное поле, сосед выпал из кресла и потерял искусственную челюсть.
Приехав к брату, Чудик стал вести себя по-простому: пытался петь,громко разговаривать с братом, и это все очень не понравилось его снохе. Утром Чудик не знал, как угодить жене брата: взял и разрисовал коляску для маленького ребенка. И пришлось Чудику несолоно хлебавши возвращаться к себе в деревню. И только в конце рассказа Шукшин называет его имя и профессию.
4,7(78 оценок)
Ответ:
У домашней утки вылупился из большого яйца очень некрасивый птенчик.Все думали,что это индюшонок или неизвестно кто.Птицы издевались над бедным гадким утёнком,и он вынужден был бежать с птичьего двора время,и он попал на озеро,где плавали очень красивые птицы.Гадкий утёнок подплыл к ним,чтобы они заклевали его,так как он уже не хотел жить таким безобразным.Но птицы радостно встретили его,так как оказалось,что гадкий утёнок на самом деле вырос и превратился в очень красивого лебедя,как и эти красивые птицы-лебеди.
4,5(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ