М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dezzy12
Dezzy12
07.04.2023 20:10 •  Литература

1. Кем была Серая Шейка? 2. Почему Серая Шейка не улетела?
3. С кем мама-утка обсуждала расставание с Серой Шейкой?
4. Где зимовала Серая Шейка?
5. С кем подружилась Серая Шейка?
6. Кто пытался съесть Серую Шейку?
7. На чём подкрался старичок охотник?
8. Кого хотел застрелить охотник «на воротник»?
9. Куда забрал старичок Серую Шейку?

👇
Ответ:
milka5561
milka5561
07.04.2023

4.Б)з зайцем

2.В)на неё напала лиса и повредила крыло

4,8(95 оценок)
Ответ:
Simochka123
Simochka123
07.04.2023

1) уткой

2)повреждено крыло

3)с Селезнем

4)На реке

5)с зайцем

6)лиса

7)На лыжах

8)лису

9)Домой

4,7(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Неймовірні пригоди Івана Сили» — пригодницька повість про долю гірського силача із Закарпаття, який став чемпіоном Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту, здобув велику кількість перемог. Автор твору — Гаврош Олександр Дюлович.

Неймовірні пригоди Івана СилиАвторГаврош Олександр ДюлововичМоваукраїнська

Уперше повість побачила світ у «Видавництві Старого Лева» у 2007 році. У 2014 році у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» вийшла її друга, розширена редакція.

Сюжет твору. КомпозиціяРедагувати

ЕкспозиціяРедагувати

Іван Сила приїжджає до столиці, щоб знайти роботу та своє призначення в житті.

Зав'язкаРедагувати

На вокзалі він стає свідком погоні трьох дядьків за Міхою Голим і заступається за нього. Силач влаштувався вантажником на вокзалі. Іван Сила перемагає Велета на атракціоні.

Розвиток діїРедагувати

Іван Сила тренується в доктора Брякуса. Встановлює перший рекорд — рекорд Республіки, перемігши фаворита поліції Магдебуру. Доктор Брякус складає плани подальшої співпраці з Іваном Силою. Тренер несподівано гине в автомобільній катастрофі…

КульмінаціяРедагувати

Іван Сила виборює титул найсильнішої людини світу

Розв'язкаРедагувати

Після розпаду цирку «Бухенбах» через бажання директора і деяких акторів, Іван змушений побудувати власне життя по-новому.

ПроблематикаРедагувати

добро і зло

дружба і любов

вміння самореалізуватися

взаємини батьків і дітей

кохання і щастя

чесність і підступність[джерело?]

4,5(14 оценок)
Ответ:
TTpo100y4eHuk
TTpo100y4eHuk
07.04.2023

Твір Акутагави «Павутинка» має глибокий і суто філософський зміст. Це швидше притча, ніж щось інше, тому, щоб краще зрозуміти її зміст, треба мати неабиякі знання з східної філософії, зокрема, з японської. Ця новела-притча була створена автором для дітей і мала на меті розвивати в дітях високі моральні якості, виховувати в них творчі здібності, вчити дітей жити на світі.

Оповідання починається з опису прекрасного літнього ранку. Ранок – символ нових надій, пробудження і переродження людської душі. В озері, яке є символом джерела життя, очищення, початку і кінця всього сущого на землі, квітнуть священні квіти лотоси – символи духовної чистоти і святості. Берегом озера знічев”я походжає Будда – божество, символ добра, гармонії, моральний ідеал людини. Будда випадково заглядає в глибину озера, де можна побачити пекло, і його погляд падає на грішника Кандата, який покараний за страшні злочини, які він вчинив за життя. Будда ніби переглядає гріхи Кандати і раптом серед них бачить один-єдиний добрий вчинок: колись Кандата ів павучка і не наступив на нього. Цього для Будди було досить, щоб дати злочинцю шанс. Будда бере тоненьку павутинку, символ тієї нитки долі, один кінець якої знаходиться у руках долі, і опускає її в озеро. І цією павутинкою, ниточкою між раєм і пеклом, злодій міг би вибратись назовні, врятуватися від пекельних мук, але не судилося… Його власна сутність, тобто, відсутність співчуття до ближніх, до інших нещасних, не дозволила врятуватися самому та й врятувати інших. Кандата знов і вже назавжди упав у море крові, а Будда у печалі пішов собі геть.

Новела «Павутинка» стверджує ідеали добра, вчить, що треба жити в мирі з людьми і з самим собою, відповідати за свої вчинки, робити добрі справи і пам”ятати, що за всі вчинки доведеться колись відповісти, бо існує вища справедливість.

4,7(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ