М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Полина260106
Полина260106
16.01.2021 12:32 •  Литература

Содной и той же станции в одно и тоже время вышли в противоположных направлениях два поезда. скорость одного поезда 50 км/ч, а другого 85 км/ч. какое расстояние будет между через 3ч?

👇
Ответ:
NanaxD
NanaxD
16.01.2021
50+85=135
135*3=405 км
4,7(69 оценок)
Ответ:
asura3
asura3
16.01.2021
50 км/ч умножаем на 3 часа = 150 км первый поезд
85 км/ч умножаем на 3 часа = 255 км второй поезд
150 км + 255 км = 405 км между поездами будет через 3 часа 
4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anyasuharevap0ai22
anyasuharevap0ai22
16.01.2021

Відповідь:

Эпи́тет — определение при слове, влияющее на его выразительность, красоту произношения

Мета́фора — слово или выражение, употребляемое в переносном значении, в основе которого лежит сравнение неназванного предмета или явления с каким-либо другим на основании их общего признака

Олицетворение – это когда автор наделяет неодушевленные предметы человеческими свойствами.

Сравне́ние — троп, в котором происходит уподобление одного предмета или явления другому по какому — либо общему для них признаку.

Ана́фора — стилистическая фигура, состоящая в повторении языковых элементов

Эпи́фора — стилистический приём, заключающийся в повторении одних и тех же звуковых сочетаний в словах

Гипе́рбола — стилистическая фигура явного и намеренного преувеличения, с целью усиления выразительности и подчёркивания сказанной мысли

Литóта — троп, имеющий значение приуменьшения или нарочитого смягчения

Антите́за — риторическое противопоставление, стилистическая фигура контраста в художественной или ораторской речи, заключающаяся в резком противопоставлении понятий, положений, образов, состояний, связанных между собой общей конструкцией или внутренним смыслом.

Оксю́морон — до кажущейся нелепости заострённое выражение, образное сочетание противоречащих друг другу понятий

Си́мвол — неиконический знак, изображение, не имеющее видимого сходства с обозначаемым предметом

Пояснення:

Подойдёт ?

4,7(55 оценок)
Ответ:
gore489
gore489
16.01.2021

Відповідь:

У свою повість-феєрію Олександр Грін вклав символічний сенс. «Червоні вітрила» - це прекрасна дитяча, а згодом і юнацька мрія, яка обов'язково повинна здійснитися. Здатністю самовіддано мріяти володіє далеко не кожна людина, а вмінням терпляче чекати здійснення мрії і зовсім небагато. У казки Гріна щасливий кінець, завдяки вмінню Ассоль мріяти і Артура Грея творити чудеса своїми руками. Коли він прикрашав свій білий корабель червоними вітрилами, він уже знав, про що мріє Ассоль і хотів подарувати їй це.

Головна героїня з самого дитинства чекала прекрасного юнака на білому кораблі з червоними вітрилами і ні на хвилину не сумнівалася, що так воно і буде. Передбачив їй зустріч з Греєм старий Егль - збирач билин і казок. Злісні люди, дізнавшись про її мрію, відпускали всілякі глузування і жартували над бідною дівчиною, але Ассоль не звертала на них уваги. Вона розуміла, що головне - це віра в мрію. До того ж любов завжди виявляється вище всяких пересуд, злоби, ненависті і заздрості. Повість-феєрія «Пурпурові вітрила» тому доказ.

У той час як Ассоль росла в Каперні, допомагаючи батькові продавати моделі мініатюрних вітрильників і пароплавів, десь на іншому кінці моря ріс і виховувався Артур Грей. Він був вихідцем із знатної родини з відомим прізвищем. З дитинства Грей мріяв стати капітаном власного судна і борознити син моря. Він володів неординарною кмітливістю, витривалістю і цілеспрямованістю, тому всім його мріям судилося збутися.

Дізнавшись від жителів Каперни про мрію Ассоль, він вирішив, у що б то не стало втілити її в реальність, подарувавши шматочок щастя бідну дівчину. В одній з крамниць Лісса він купив червоний шовк, щоб прикрасити свій білий трищогловий галиот. Він також за відомого музиканта Циммера з оркестром. В душі Грей був таким же мрійником, як і Ассоль. Він розумів, як це важливо для людини, коли його мрії здійснюються. В мить, коли він приплив в Каперну, дівчина була вражена видовищем білого корабля з червоними вітрилами. Все було точь-в-точь, як їй передбачав старий Егль.

З палуби лунала музика; від судна відокремилася маленький човен, в якій Грей поплив на берег за своєю звуженою. У той же день екіпаж корабля під звуки музики відкоркував бочку столітнього вина, щоб відсвяткувати цю подію. Так, Ассоль і Грей спіткали одну нехитру, але мудру істину - творити диво треба своїми руками. Я думаю, що повість вчить читача радіти прекрасних речей, бачити красу навколишнього світу і не переставати вірити в чудеса.

Пояснення:

Подойдёт ?

4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ