М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
margoskliar
margoskliar
25.08.2021 04:26 •  Литература

Человек в понимании философов нового времени: существо волевое,микрокосмос, существо ,интересующееся наукой, проявление общественных отношений ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
GOKAS
GOKAS
25.08.2021
Гоголь переборщил. Достаточно грустная повесть мне кажется. Читал вроде в классе восьмом и если честно, то меня даже немного тронула эта повесть. Вроде не такое большое, но этот рассказ ясно отражает насколько все было ужасно в те времена. 
Очень было жалко Башмачкина (если не ошибаюсь как его зовут), ибо отдав последние скопленные деньги на шинель  он тут же замечает ее пропажу. Но если поглядеть с другой стороны, то здесь показана чистая правда. Никакого художественного вымысла. И смерть героя в конце повести - это вполне естественно. 
Вообщем говоря повесть меня не особо шибко тронула, но начав читать ее я не мог остановиться. 
4,6(82 оценок)
Ответ:
minnie2
minnie2
25.08.2021
 твору видно, що Гуллівер мав позитивні риси характеру. Автор відзначає його людяність: "... (Гуллівер) рішуче відмовився бути знаряддям закріпачення вільного та відважного народу...", підкреслює сміливість: "Поки я порався з цим, вороги пускали тисячі стріл, і багато з них впивалися мені в руки та обличчя, завдаючи пекучого болю й заважаючи мені працювати..."

Допитливість Гуллівера простежується упродовж усього твору: ".-а буваючи на березі, приглядався до побуту і звичаїв людей і водночас вивчав чужоземні мови..." Цьому герою притаманні такі риси як витривалість ("Перше речення, яке я вивчив, було прохання повернути мені волю. ...імператор відповідав, що це справа часу, що розв'язати її він може тільки у згоді з радою...") і великодушність ("...Полковник наказав схопити шістьох заводіяк... і віддати зв'язаних мені до рук я перерізав ножем нитки, якими він був зв'язаний і обережно спустив його на землю..."). 

Розум та винахідливість багато разів допомагали Гулліверу під час цієї мандрівки: "...за три тижні я зробив великі успіхи у вивченні їхньої мови..."; "...умисно не підходив до берега, щоб мене не помітили з якогось ворожого корабля..."; "...Я сплів канат удвоє, щоб зробити його міцнішим і з тією ж метою поскручував залізні бруси втроє..." 
4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ