ответ:Чари - це те, що надприродним шляхом впливає на людину, явища природи. Але чи можуть чари змінити людину? Звичайно, так. Якщо людина і раніше мала вади, то магія їх тільки посилить. Але якщо особистість відрізнялась добротою, милосердям, то ніяка магія не порушить її поглядів.
Згадаємо твір " Мандрівний замок Хаула", у якому молода дівчина Софі була перетворена відьмою на стару бабусю. Софі - це щира та добра дівчина, такою ж вона і залишилась навіть під дією чарів. У свою чергу Відьма Пустирищ є уособленням зла. Вона могла б використовувати чари на користь суспільства, проте коїть лише погані речі. Чари можуть змінити нестійку та злу особу.
В этом эпизоде Митрофанушка демонстрирует свои "познания" Стародуму и Правдину. Госпожа Простакова умиляется "знаниям" сына и рассказывает, чему ее Митрофанушку учат учителя. Правдин и Стародум видят, насколько Митрофан невежествен, как и его мать. Они иронизируют над обоими (Правдин: "Нельзя лучше. В грамматике он силен"), но Простаковы не понять шутки. Постакова высказывает мнение о том, что "Без наук люди живут и жили". С госпожой Простаковой согласен ее брат, Скотинин, который тоже считает, что учение не нужно и хвастается крепколобостью, свойственной представителям их семьи.