М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tipudi228
Tipudi228
02.04.2022 03:20 •  Литература

1.Какую А.Н.Островский предпочитал изображать определенную общественную среду – а) помещичье-дворянскую
б) купеческую
в) народную
2.Какая пьеса считается вершиной драматургии А.Н.Островского?
а) «Бесприданница»
б) «Свои люди – сочтемся!»
в) «Гроза»
3.Какой критик написал статью «Луч света в темном царстве»?
а) Писарев
б) Добролюбов
в) Ап.Григорьев
4.Каков главный конфликт в пьесе Островского «Гроза»?
а) конфликт «темного царства» и Катерины
б) конфликт Марфы Кабановой и Катерины
в) внутренний конфликт в душе Катерины
5.Каков жанр «Грозы» Островского
а) социально- бытовая драма
б) трагедия с лирическим, комическим, эпическим и фольклорным компонентом
в) трагедия

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sielink
sielink
02.04.2022

ответ:

комедия имеет воспитательную направленность, так как в ней

затрагиваются важнейшие вопросы вос­питания гражданина,

образования, нравственности, произвола помещиков.

тема воспитания и образования в дворянских семьях была од­ной из актуальных

в россии в начале xix века. «в россии до­машнее воспитание есть самое

недостаточное, самое безнравст­венное; ребенок окружен одними холопями,

видит одни гнус­ные примеры, своевольничает или рабствует, не получает никаких понятий о справедливости, о взаимных отношениях людей, об истинной чести. воспитание его ограничивается изу­чением двух или трех иностранных языков и начальным осно­ванием всех наук, преподаваемых каким-либо нанятым учите­лем» - писал пушкин.

система воспитания и образования, принятая в дворянских семьях была

во многом несовершенной, порочной, уродующей юные умы и сердца, губящей судьбы.

в молодых людях развивались такие качества, как лень, пассивность, инфантилизм, неумение реализовать свои собственные мечты и одновременно – высокомерие, чувство превосходства по отношению к окружающим. эти качества во многом способствовали жизненной несостоятельности людей, фатальной неизбежности несчастливой судьбы.

4,5(76 оценок)
Ответ:
simasmirnovawww
simasmirnovawww
02.04.2022
Твори великого російського байкаря Івана Андрійовича Крилова знайомі нам з самого дитинства. Він писав чудові короткі розповіді повчального характеру - байки, в яких засуджував і висміював людські недоліки. Дійовими особами в байках виступають тварини, предмети, в яких виявляються людські якості.
Байки Крилова стали широко відомі ще за його життя, але до цих пір користуються великою популярністю. Тому що теми, порушені їм, і створені ним алегоричні образи і зараз залишаються актуальними. У його байках втілюються народні ідеали працьовитості, благородства, чесності, безкорисливості, добра і справедливості.
А. С. Пушкін знаходив у байках Крилова відмітні властивості російського народу: «веселе лукавство розуму, насмішкуватість і живописний б виражатися».
Потрібно володіти справжнім талантом, щоб так яскраво і коротко, у двох рядках, як це робив Крилов, вміти показати цілий характер. Крилов писав так просто, дохідливо, що кожна людина легко запам'ятовує чудовий мова його байок, дізнається російський характер героїв. У своїх творах Крилов, відстоюючи ідеали добра і справедливості, безкорисливості й працьовитості, їдко висміює хитрість, лінь, дурість, впертість, боягузтво.
Наприклад, в байках "Квартет", "Лебідь, Щука і Рак» він критикує відсутність елементарних умінь і злагоди, без яких не можна досягти хороших результатів. А «Вовк і Ягня» - зла сатира, в якій автор критикує аморальність, деспотизм і свавілля влади: «У сильного безсилий винен».
Особливе місце у творчості Крилова займають байки, написані під час Вітчизняної війни 1812 року: «Кіт і Кухар», «Вовк на псарні», «Обоз», «Ворона і Курка". У них втілилися патріотичний дух народу, думки і почуття самого автора на годину грізних випробувань. У героях байки «Вовк на псарні» ми дізнаємося російський народ, що піднявся на війну з Наполеоном, самого Наполеона в образі Вовка і мудрого російського полководця Кутузова в образі Ловчен.
Величезний успіх і популярність байок І. А. Крилова можна пояснити тим, що автор представив у своїх творах всю російську життя і оцінив її з точки зору простого народу. У своїх байках Крилов відгукувався на події сучасного йому життя, але вони не втрачають своєї актуальності, тому що справжні, поетично сильні слова і правдиві образи навічно стають надбанням народу. У мовних засобах, образах Крилов йде від фольклору, але при цьому завдяки точності, влучності, простоті багато рядки його байок увійшли в розмовну російську мову, стали прислів'ями та приказками, зажили своїм власним життям: «А Васька слухає та їсть», «А ви , друзі, як не сідайте, все в музиканти не годитесь »,« А скринька просто відкривалась »,« Недарма кажуть, що справа майстра боїться ».
Байки І. А. Крилова не старіють. Вони і для нас, сучасних читачів, цікаві і корисні.
4,4(78 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ