В течении долгих лет уж живут на земле люди. И всегда у людей была жажда жизни. Но были люди, которые хотели творить, мечтать.
А были жестокие люди, хотевшие богатств и власти.
Такие люди были причинами всех войн, и чем дольше живут люди, тем страшнее становятся войны. Для таких людей есть цель: богатства...
Но истинное богатство- это данная нам Богом жизнь.
Век- вот время человека в жизни. А война- смерть в чистом виде, порождённая дьяволом. Нищие в душе люди хотят войны. Они не понимают, как это страшно.Каждый человек имеет жизнь, Но мало кто правильно её использует.
Во время войн человек понимает, как важна ему жизнь.
(это немного по философски, но надеюсь правильно; текст можно изменить , но это мой взгляд на эту тему)
Сюжет «Крихітка Цахес»
Розвиваючи фольклорний мотив про чудодійне волосся, письменник змушує фею Розабельверде наділити маленьку потвору Цахеса таємничою властивістю: все талановите і значне, що робиться і мовиться у його присутності, приписується лише йому. Три золоті волосинки, власником яких став Цахес, — це символічний образ золота, грошей і їхньої влади над людьми і суспільством.
Завдяки своїй чудесній обдарованості, Цахес робить заморочливу кар’єру. У професорських колах його вважають за найвеличнішого поета. Це і відкриває йому шлях до серця чудової Кандіди. Не менших успіхів досягає він і на суспільній арені. Цахес стає таємним радником, а потім і міністром. Невідомо, яких би ще висот досяг Цахес, коли б не втручання доброго мага Альпануса. За його до Бальтазар вириває на голові Цахеса три чарівні волосинки: ілюзії розсіюються і, на подив його щирих прихильників, він постає перед ними у всій своїй разючій потворності. Ставлення людей, що так несподівано змінилося до нього, людей, які недавно плазували перед ним, здається Цахесу “революцією”, “повстанням”, “поваленням усіх основ”. Рятуючись від глузувань, він кидається в срібний нічний горщик, і, занурившись у “стихію”, що містилася в ньому, трагічно гине.
Объяснение: