Суть сказок "О мёртвой царевне" и "Белоснежка и семь гномов" одна и та же, но в обоих сказках присутствует плохой персонаж ведьма,мачеха небольшое количество персонажей которые хотят отравленную принесу гномы, богатыри и персонаж который пытается принцессу, принц.
Ростом Геракл был на голову выше всех, а сила его превосходила силу человека. Глаза светились необычным, божественным светом. Луком и копьем он владел так искусно, что никогда не промахивался. Он сделал себе огромную палицу из вырванного с корнем в Немейской роще твердого как железа, ясеня. Возмужав, Геракл победил царя Орхомена Эргина. Счастливо жил Геракл до тех пор, пока Гера, великая богиня не наслала на него ужасную болезнь, Лишившись разума, в приступе неистовства Геракл убил всех своих детей и своего брата Ификла. По велению Эврисфея, дабы получит ь бессмертие и искупить свои грехи, Геракл отправился в Теринф на совершение 12-ти подвигов. ("Легенды и мифы Древней Греции")
Тому Прометей захотів до людям. Він вирішив дати їм розум — іскру божественного вогню, який палав на Олімпі. Як відомо, вогонь, полум'я здатні освітлювати все навколо, протистояти темряві. А вислів «вогонь Прометея» означає світло розуму, пізнання, культури, цивілізації, які уславляються в міфах про Прометея. Титан навчив смертних будувати житло, обробляти землю за до тварин, пояснив їм природні цикли. Крім того, навчив їх рахувати й писати, обдарував схильністю до мистецтва. Словом, перетворив первісних людей на «людей розумних». Про це написав у трагедії «Прометей закутий» (V ст. до н. е.) видатний еллінський драматург, «батько трагедії» Есхіл. Зевс суворо наказав охороняти божественний вогонь. Але непокірний титан, співчуваючи людям, викрав іскру полум'я, яке палало на Світовій Горі Олімп. Заховавши її в очеретину, він прокрався повз охорону, спустився на землю й віддав божественний вогонь смертним. Чи знав він про те, що прогнівить Зевса? Звичайно, знав, на те ж він і провидець-Прометей. Але любов до людей (її ще називають гуманізмом), співчуття до них перемогли..