М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
BvbNo9
BvbNo9
11.03.2020 04:29 •  Литература

Укажи пословицу, отражающую основную мысль стихотворения «Фея за делом


Укажи пословицу, отражающую основную мысль стихотворения «Фея за делом

👇
Ответ:

Последняя

Объяснение:

4,8(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Сравнительная характеристика Мышонка Пика и Сокола-трясучки.

Из рассказа Виталия Бианки "Мышонок Пик".

Внешность: Мышонок Пик был совсем маленьким детёнышем полевой мыши. Шкурка на спине у него была жёлто-бурая, под цвет земли, а на груди у него было яркое белое пятнышко. Сокол-трясучка был соколом небольшого размера, не больше голубя, но не таким толстым, какими обычно бывают городские голуби.

Характер: Пик был робким, боязливым и неопытным, но смышлёным, он самостоятельно и быстро учился выживанию. Сокол-трясучка был уже взрослой птицей, хищником, с острым зрением, сильным и быстрым, но не очень умным.

Поступки: Пик не делал ничего плохого, он только хотел выжить и найти других мышей, потому что вместе легче от врагов. Сокол-трясучка хотел поймать и съесть Пика, но ему это не удалось.

Чувства, переживания, мысли героя: Пик сначала чувствовал только страх, но потом многому научился в жизни и стал чувствовать себя увереннее. Сокол-трясучка скорее всего чувствовал только голод, а потом немного досаду, когда не смог отыскать Пика.

Моё отношение к герою: Пик очень симпатичный герой, хочется, чтобы у него всё было хорошо. К Соколу-трясучке у меня нет никакого отношения, ему ведь тоже надо как-то выживать, он не виноват, что природа создала его охотником за мышами.

4,4(30 оценок)
Ответ:
vyaskin2018
vyaskin2018
11.03.2020

Основна думка – сила народу – у його єдності, вірі, патріотах

Символіка образів та кольорів в баладі Міцкевича “Світязь” Вода — символ плодючості, початку й кінця всього сущого на землі; у християн — символ очищення від гріхів, смерті й поховання, життя і воскресіння із мертвих. У баладі «Світязь» з водою (озером) пов’язана тема смерті й відродження народу, мотив духовної сили народу, яка полягає в його єдності й прагненні до волі. Синій, блакитний колір – символізує довір’я, безкінечність, сум. Це колір неба і води. У християнській культурі він асоціюється з вічною божественною істиною, вірністю. Синій колір озера Світязь («безодня блакить») навіює печальну згадку про минуле, про загибель Туганової держави. Образ жінки, що раптово з’явилася із синіх хвиль, утілює думку про вірність своєму народові. Купава — символ чистоти, непорочної краси. Водночас вона – символ смерті, відданості, помсти покійника, квітка Пресвятої діви. Білі купави у баладі Міцкевича «Світязь» уособлюють духовну красу народу, який бореться за свою волю. Традиційний фольклорний мотив «помсти покійника» переходить у мотив «помсти квітів». У такий б автор показує продовження боротьби за свободу, карає гнобителів, закликає всі народи звільнитися від поневолення. Білий колір – символ невинності, чистоти, світла, життя, вічності. У християнських традиціях біле означає спорідненість із Божим світом. У білому зображуються ангели, святі. «Біле нас щось огортає» – ця фраза символізує смерть, яку мужньо приймає народ. Але водночас це і знак божого світла, яке рятує людей із неволі . Білі квіти, на які перетворилися дівчата й жінки Світязя, уособлюють духовну чистоту та невинність. Однак тим, хто загрожує всьому «білому» – чистому, вільному, доброчесному – квіти несуть смерть. Зелений колір – колір трави, символ природи, молодості, плодючості, краси і радості, ствердження життя, миру. Білі купави у «листі зеленім» у баладі Міцкевича втілюють віру поета у свій народ, у продовження його життя, нове відродження, мирне вільне існування.

4,4(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ