М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
2008031
2008031
03.05.2020 10:21 •  Литература

Твір на тему добро й краса

👇
Ответ:
Daiana4822
Daiana4822
03.05.2020

Твір на тему: «Добро й краса — основа життя людини»

Твір на тему: «Добро й краса — основа життя людини»

Рейтинг твору — 3.9 на основі 339 голосів

Ми живемо в ті часи, коли грубість стала нормальним явищем, неповага — звичним ділом, а невихованість — буденною справою. Ми сприймаємо постійні повномасштабні конфлікти як щось належне, буденне і майже неважливе, розбій на вулицях нас теж не турбує, адже, що нам з того, аби тільки нас не зачіпало. Ми пристосувались до бід і проблем, тому часто на все це просто заплющуємо очі. Але, мабуть, я не маю права так впевнено говорити, адже світ все ж тримається, намагається підтримувати своє функціонування хоча б на задовільному рівні. Але що йому в цьому допомагає? Що так активно цей-таки рівень підтримує? Безумовно, на нашій планеті ще залишилось місце для вихованості, тактовності, щирості і відкритості, саме вони і багато інших позитивних явищ формують із конфліктної, проблемної маси гідне суспільство. Тому, не можна заперечувати той факт, що світ наш стане кращим, а ми, зокрема, станемо жити набагато краще тільки тоді, коли усі будемо наділені вищезгаданими рисами характеру. Відтак, можна стверджувати, що добро й краса (зараз я не наголошую на красі зовнішній) — це і є та основа життя кожної людини, яка все ж і робить із нас людей, а не, вибачте за грубість, моральних виродків.

Говорити про добро можна дуже довго і дуже багато. Так, звичайно, кожен вправі розуміти і трактувати це поняття по-своєму, адже воно абстрактне і точного визначення не має. Але здебільшого, ми всі приблизно однаково його розуміємо. Добро — це така моральна категорія, яка уособлює в собі, вміщує в себе зібрання усього найкращого з цього світу. Саме завдяки присутності добра у нашому серці ми частенько пробачаємо, розуміємо і наче відчуваємо, коли комусь терміново потрібна до або наша моральна підтримка. Добро — це уся наша позитивна діяльність, це певний погляд на навколишні події, конкретні думки, цілі й їх втілення в життя. Добро — це наша коректність, чуйність і безкорисливість. Якщо зібрати все це до купи, то повністю стає зрозуміло, чому ж добро є настільки важливим, і чому воно має бути основою життя людини. Все ж дуже просто: добро і є нашою моральністю, яка, за великим рахунком, намагається усіма силами стримати, перебороти увесь негатив і вселюдське зло, щоб зробити нам величезну послугу — покращити, змінити наші недосконалі життя.

Без краси жити теж не можна. Усі знаємо відому фразу «Краса врятує світ», але ніхто ніколи не замислювався, про яку красу говорив сам автор. Федір Михайлович Достоєвський у своєму романі «Ідіот», сказавши ці відомі слова, зовсім не мав на увазі красу естетичну, він говорив про духовну красу, красу людської душі, у це поняття він вкладав «позитивно прекрасну людину». Розумієте? Але чомусь світ зациклився на тому, що головна краса — це краса зовнішня, показова, доступна усім. Та все ж це зовсім неправильний підхід. Краса душі — це основа буття, їй треба приділяти увагу, за нею треба слідкувати, її треба доглядати, адже тільки в такому випадку можна увібрати в себе оте «позитивно прекрасне», про яке так давно говорив Достоєвський.

Отже, добро й краса, безсумнівно, є основою людського життя. Ці два поняття мають бути постійно присутніми у кожному новому нашому дні, адже тільки за таких умов ми зможемо отримати хоча б малесеньку можливість вдосконалити себе і світ навколо себе.

4,8(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
фая49
фая49
03.05.2020

Повесть Владимира Короленко "Слепой музыкант" заставила меня о многом задуматься. Кое-что я понял для себя.

Мало кто на свете никогда знал трудностей. Проблемы есть у всех. У кого-то они незначительные, а у кого-то серьезные. Например, Петр Попельский, главный герой повести, слепой от рождения. Разумеется, мальчик чувствует себя не таким, как все, и страдает из-за этого. Но ему повезло: Петр встречает Эвелину, которая становится его верной подругой. К тому же, дядя ему стать более уверенным в себе, мотивирует его совершенствовать талант. Благодаря этому Петр Попельский преодолевает все трудности и становится известным музыкантом, гармоничной личностью, и, в конце концов, счастливым человеком.

Прочитав эту повесть, я сделал для себя такой вывод: нужно всегда стремиться достичь своей цели, даже если жизнь тебя не слишком балует. Бесполезно страдать из-за того, что тебе что-то недоступно. Если бы Петя опустил руки, он бы не достиг ничего. Он бы остался неуверенным в себе человеком, и прожил бы свою жизнь несчастным.

4,8(8 оценок)
Ответ:
Ленf77
Ленf77
03.05.2020
Сегодня начиналось  . как и вчера. Но неопределенность моих отношений с господином NN  все же волновала. Да, да, я сама во всем виновата... .    Краснея от стыда , я сама написала  записку NN  , в которой просила о встрече. Ее   передал мальчик, который жил неподалеку. Через час - другой  мне показалось, что нужно изменить место  свидания. И я об этом сообщила через того же   человека. Я находилась  в доме фрау Луизе и молчала. Он был точен, пришел вовремя. Мне хотелось рассказать ему о любви, броситься  на шею. Голова кружилась. Он понимал меня- сердце не обманешь. Но тут   ОН неожиданно заговорил не о нас с ним, а о моем  брате, который знает о свидании... Это было так мелко, и так не к месту...    Ноги унесли меня  из этого дома. Я долго ходила  по улицам, искала ЕГО. Еле нашла  наше с братом жилище. Мы уехали, чтобы никогда больше  не возвращаться в этот город, где было немного солнца  и капелька счастья.    Фрагмент личного дневника Аси...
4,4(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ