Оповідання було написано пізніше, аніж попередні («північ») твори Джека Лондона, але за своїм задумом воно продовжує тему «золотої лихоманки». За Аляскою золотошукачі опановували інші регіони, зокрема північно-західну частину Канади, де відбувається дія твору.
Хто добре жив і кинув все, лиш той здобуде гарту, — і виграти потрапить той, хто ставить все на карту.
Вони ступали, кульгаючи, до річки; сходячи вкритим каменюками берегом, передній заточився й мало не впав. Обидва були стомлені й виснажені, з облич їм не сходив вираз тупого терпіння, що його карбують тривалі знегоди. На спині вони несли важкі клунки, загорнені в укривала й підтримувані ремінцями, які вони накинули на лоби. Кожен ніс рушницю. Вони ступали, схиливши низько плечі, а ще нижче голову, утупившись очима в землю.
— Якби нам бодай два патрони з тих, що в схованці, — промовив задній.
Голос його звучав одноманітно, без усякого виразу. Він говорив байдужно, і перший, заходячи в молочно-білий потік, що шумував між камінням, не озвався ні словом.
Объяснение:
ответ:Русская народная сказка "Иван-крестьянский сын и Чудо-Юдо" известна каждому второму с самого детства, ведь данная сказка очень добрая, поучительная и интересная.
В данной сказке рассказывается о трёх братьях, которые пошли сражаться с чудовищем, напавшим на родину не испугавшись Чудо-Юдо.
Они долгое время выжидали врага,
но когда дело дошло до главной битвы, в бой пошёл лишь один, самый смелый и самый храбрый Иван, потому что его братья крепко спали.
Он сражался трижды, где в первой битве победил шестиголовое чудище, потом девятиголовое и в финале он встретился один на один с двенадцатиголовым чудищем. Иван не испугался и не отступил, а как герой бился до последнего.
После победы над Чудом-Юдом Иван вернулся на родину и не потеряв чести и достоинства и не загордившись, приступил к своим обыденным делам.
Объяснение: