М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Кооооотттт
Кооооотттт
30.11.2020 05:38 •  Литература

ЗАДАНИЕ №6 ВРЕМЯ НА ВЫПОЛНЕНИЕ:
00:53
ТЕКСТ ЗАДАНИЯ
Выпишите из сказки О. Уайльда «Соловей и роза» по 3 примера:
Сравнений:
Олицетворений:
Эпитетов:

, МНЕ ЕЩЁ ОСТАЛОСЬ 4 ЗАДАНИЯ


ЗАДАНИЕ №6 ВРЕМЯ НА ВЫПОЛНЕНИЕ: 00:53 ТЕКСТ ЗАДАНИЯ Выпишите из сказки О. Уайльда «Соловей и роза» п

👇
Ответ:
Ulya391
Ulya391
30.11.2020

ответ:вот на компе напечатала

Объяснение:


ЗАДАНИЕ №6 ВРЕМЯ НА ВЫПОЛНЕНИЕ: 00:53 ТЕКСТ ЗАДАНИЯ Выпишите из сказки О. Уайльда «Соловей и роза» п
4,5(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ворона1111
ворона1111
30.11.2020
Настоящая фамилия А. Платонова -  Климентов. Родился в Воронеже . Отец — Климентов Платон Фирсович (1870—1952) работал машинистом паровоза и слесарем в Воронежских железнодорожных мастерских. Дважды ему присваивали звание Героя труда (в 1920 и в 1922), а в 1928 году он вступил в партию. Мать — Лобочихина Мария Васильевна (1874/1875 — 1928/1929) — дочь часового мастера, домохозяйка, мать одиннадцати (десяти) детей, Андрей — старший.
В 1906 году поступает в церковно-приходскую школу. С 1909 по 1913 год учится в городской 4-классной школе. С 1913 (или с весны 1914) по 1915 работает подёнщиком и по найму, мальчиком в конторе страхового общества «Россия машиниста на локомобиле в имении Усть полковника Бек-Мармарчева. В 1915 году работает литейщиком на трубном заводе. С осени 1915 по весну 1918 — во многих воронежских мастерских — по изделию мельничных жерновов.
В 1918 году поступает на электротехническое отделение в Воронежское техническое железнодорожное училище, окончить которое он смог лишь в 1921 году, по завершении военных действий.
4,4(6 оценок)
Ответ:

іван сила – видатний українець, важкоатлет. він був визнаний найдужчою людиною планети у минулому столітті. цей чоловік утілює найкращі риси: благородство, щедрість, чесність, старанність. працьовитість: опинившись в місті іван влаштовується вантажником на вокзал. і саме тут він проявляє свою силу: «іван з легкістю взявся до праці, беручи на свої плечі вдвічі більше, ніж решта вантажників». він – дужий від природи, має силу важко працювати та не стомлюватись. ощадливість: познайомившись з брякусом у місті та опинившись на шляху до слави, іван не покинув роботи: «попри грошову винагороду, яку сила отримував за тренування, він не полишав праці вантажника — за старою селянською звичкою». тобто окрім вищезгаданих позитивних рис, важкоатлет є ще й працьовитою людиною. доктор його всіляко розвивав. одного разу іван потрапив у таку ситуацію: подали обід і поклали велику купу різноманітних виделок та ложок. вдома, звичайно, чоловік так не харчувався, й правил етикету не знав. брякус дозволив йому їсти так, як зручно, проте іван сказав, що навчиться. іван – чуйна людина, тому смерть дорогого тренера його вразила: «іван заплющив очі. крізь повіки пробилася сльоза і потекла по щоці». він дуже щирий, відкритий, співчутливий. окрім цього, найдужчий чоловік планети є гарним товаришем та другом, готовим швидко прийти на . серце івана турбується не лише про себе, його вражають знущання з тварин, суспільна несправедливість та чимало інших важливих для людства проблем. отже, іван сила у творі о. гавроша наділений найкращими рисами, які він мав не лише від народження, а й розвивав у собі протягом усього життя.

4,4(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ