М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лала123451
лала123451
02.06.2020 23:30 •  Литература

Написать маленькое сочинение про поучительный случай например как нужно следить за вещами или зарание

👇
Ответ:
kirillkislov
kirillkislov
02.06.2020
Два человека шли по дороге и спорили. Они спорили до хрипоты, в их голосах сквозила обида и возмущение. Казалось, еще немного и они поссорятся навсегда.
- А я тебе говорю, что Вася - хороший парень!
- Кто хороший? Ха-ха. Да я вообще не понимаю, как таких земля носит!
- Ты злишься на него, потому что он с тобой не дружит!
- Да мне его дружба ни за что на свете не нужна! Я таких как он с детства ненавижу!
Спор продолжался и продолжался. И неизвестно, чем бы он закончился, если бы уже почти бывшие друзья не встретили общего знакомого.Интуитивно, не задумываясь, они хором обратились к нему:
- Скажи, как ты считаешь: что за человек - Вася?
- Вася? Какой Вася?
- Иванов! Петров! - одновременно выкрикнули друзья, переглянулись и расхохотались. Они поняли, что спорили о разных людях и в пылу спора даже не удосужились поинтересоваться друг у друга, о ком же все-таки речь. 
К сожалению, так бывает достаточно часто, когда люди затевают спор, не разобравшись в сути проблемы, а потом еще и обижаются, что кто-то с ними не согласен.
4,8(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
22a03a1989
22a03a1989
02.06.2020

Сочинение на тему «Кладовая солнца» 6 класса является обязательным в школьной программе. По своему жанру произведение М. М. Пришвина является сказкой-былью, в которой тесно переплетены сказочные и реальные события.

В своем рассказе писатель весьма искусно обыгрывает сказочные мотивы, которые гармонично подчеркивают действительность происходящего. Благодаря подобному приему в литературе у читателей возникает чувство полного погружения в описываемую историю, когда стираются границы между сказкой и былью.

Автор хотел показать, насколько важно близким людям действовать сообща, не ссориться по пустякам и пытаться находить компромисс в сложных вопросах. Так, сиротки Настя и Митраша, решив идти каждый своей дорогой, вынуждены в одиночестве бороться с трудностями. Лишь преодолев все преграды, они вновь соединяются и понимают, насколько были неправы.

Большую роль в произведении М. М. Пришвина играет природа, которая словно оживает, и тем самым влияет на судьбы маленьких детей.

4,8(93 оценок)
Ответ:
катя46737889
катя46737889
02.06.2020

Роль культури античності у нашому житті переоцінити майже неможливо, неможливо так само, як і перелічити все те, чим ми їй зобов'язані: філософія, лірика, театри, міфи, архітектура, епос, початки всіх наук, ідеали, право, бібліотеки, олімпійські ігри... Що не слово — то кожне грецького чи латинського походження, що не явище — то все родом з Еллади чи Риму.

Майже все, що оточує нас і насичує наші дні, так чи інакше, безпосередньо чи видозмінено, мало місце в добу античності, і це недивно, адже вона є колискою Європи (чого варте лише походження назви Європа!). Тільки-но навчившись говорити, ми починаємо вживати вислови, які народились за сотні років до нас і живуть досі: ахіллесова п'ята, олімпійський спокій, ієрихонські труби, танталові муки, сізіфова праця, авгієві конюшні, яблуко розбрату, спартанські умови, гігантські розміри, титанічна боротьба, гомеричний сміх... І потім, у більш дорослому віці, знайомлячись з давньогрецькими міфами, читаючи поеми Гомера, трагедії Есхіла, Софокла, Еврипіда, знаходимо в них відповіді на запитання: хто ж такий був Сізіф, що його спіткала така страшна доля; чому у царя Мідаса вуха віслюка; скільки подвигів вчинив Геракл; чому золоте яблуко із саду Гесперид спричинило таку страшну, кровопролитну війну; що саме значить фраза "Бійтесь данайців, навіть тоді, коли вони підносять подарунки!"

Зі впевненістю можна сказати, що людина, незнайома з давньогрецькими міфами, з іменами богів давньоримського пантеону, поемами Гомера та Вергілія, життєписами Плутарха, творчістю античних ліриків, трагіків, комедіографів, не може претендувати на звання освіченої, ерудованої особистості, принаймні, на нашому просторі. Тому що європейське мистецтво засіяне, немов нічне безхмарне небо, зорями, прикладами й натяками, посиланнями та алюзіями на образи й сюжети античності. Вся доба Відродження з її геніями та плодами їх творчості пройдуть повз незрозумілими; влучні назви сузір'їв та планет залишаться неоціненими; влучні назви явищ як-то "Едипів комплекс", гермафродитизм та інші будуть порожнім звуком; "Енеїда" Котляревського буде сприйнята просто як банальний жарт, а Герміона буде асоціюватись, у кращому випадку, лише з дівчиною-відмінницею зі школи магії та чарівництва Хогвартс, але аж ніяк ні зі спартанською царівною.

Та все це не про нас, адже ми віддаємо данину великій античній культурі, тій самій, творці якої першими вклонилися досконалості та в кожній своїй справі прагнули сягнути поставленого ідеалу; звернулись до найвищої матерії — до душі; розібрали й вивчили явища природи; шанували жагу розвитку і спрагу знань. Хто не чув імен Сократа, Платона, Солона, Піфагора, Аристотеля, Геродота, Демосфена? Плеяди (між іншим, хто такі плеяди? Правильно, сім доньок Атланта!) геніальних філософів, політиків, митців античності пройшли крізь віки до сьогодення, і всюди залишили дивовижний золотий відбиток своєї епохи, роль культури якої у нашому житті переоцінити майже неможливо, неможливо так само, як і перелічити все те, чим ми їй зобов'язані...

4,6(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ