М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AnastasiaVolk534
AnastasiaVolk534
29.01.2020 04:27 •  Литература

Твір на тему: « Чи мала сенс смерть Ромео та Джульєтти?»
за планом:
1. Історія створення трагедії та прототипи головних героїв.
2. Два вічні образи - два символи кохання.
3. Вплив багаторічної ворожнечі на закоханих.
4. Рішучий гуманіст Ромео.
5. Лірична мрійниця Джульєтта.
6. Хитромудрий план брата Лоренцо.
7. Фатальний збіг обставин чи зла доля?
8. Парадоксальний фінал трагедії.
9. Сенс смерті юних героїв та вплив трагедії на сучасність.
.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
fffg16hgkk
fffg16hgkk
29.01.2020

Объяснение:

ПРОМЕТЕЙ – той, хто перш за все думає Прометей уособлював мислячу силу розуму, розуму, хитрощів.Тілесні муки 30-літня боротьба з хворобою Знущання орла над Титаном .

Риси характеру Лесі Українки та Прометея Леся Українка - терпляча,сильна жінка, яка не зламалась через свою хворобу, а навпаки дарувала людям свою творчість. Добра,вольова,тендітна. Прометей - величний і могутній у своїй нескореності, неодноразово використовувався в творчості видатних митців, як символ людських змагань, як взірець безстрашного борця, що заради людей свідомо пішов на муки. Овідій: “Прометей розмочив землю водою та виліпив з неї людину за подобою богів”Леся Українка - Дочка Прометея (вираз Бориса Олійника у однойменній поемі). Нести людям вогонь просвіти, вогонь своєї любові, жар свого невтомного слова було справою всього її життя. Висновок:

Звичайно, якщо ніхто не бачив поетесу розбитою і знесиленою, то це не означає, що вона була крицевою. Не забуваймо, що Леся Українка - жінка з вразливою тонкою душею. Були і в її долі прикрі падіння і болісні втрати. Життєве кредо Лесі Українки - сміливо творити свій шлях серед будь-яких незгод, змагатися з долею, не впадати у відчай під ударами долі.

У поезії «Ніобея», драматичних поемах «Оргія», «В катакомбах» знову зустрічає...

Слайд 12

У поезії «Ніобея», драматичних поемах «Оргія», «В катакомбах» знову зустрічаємо символ непоборності духу, сміливої думки, доброго серця. Ніобея говорить: «І хоч у горе закохана, все ж я дочка Прометея...» Так могла сказати й Леся Українка, все життя якої — подвиг, легенда, що залишиться у віках незгасимою іскрою духовного вогню.

4,4(88 оценок)
Ответ:
esimahin
esimahin
29.01.2020

Главной темой произведения является жуткий, всепоглощающий голод, царящий в лагере для заключённых в сталинские времена. Этот голод лишает людей человеческих чувств, движет многими их страшными, уродливыми поступками, когда забываются не только человеческое достоинство, но и вековые табу, которые люди не вправе переступать. А в лагере они переступаются! И автор не осуждает заключённых. Он их понять, потому что сам через этот ужас, когда не удовлетворяются основные потребности организма, а следствием этого является и выключение любых нравственных чувств.

4,5(97 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ