Зимой 1828-1829 гг. на одном из балов Пушкин познакомился с шестнадцатилетней красавицей Натальей Николаевной Гончаровой. Весной (1 мая) он сделал ей предложение, но родители невесты отказали Пушкину до совершеннолетия дочери. Весной следующего года (5 апреля 1830) он вновь обращается к матери Натальи с письмом, в котором снова просил руки ее дочери состоялась шестого мая. Пушкин, кстати, не так был озабочен отношением невесты к нему, как отношением ее родителей. Он считал, что, получив согласие родителей, он сможет сотворить из юного, несформировавшегося существа то, что ему будет нужно для семейной жизни много месяцев, полных бурных событий (ссора с будущей тещей, холера в Москве, осень в Болдино, денежные хлопоты и т.д.), прежде чем восемнадцатого февраля 1831 года тридцатидвухлетний Пушкин обвенчался, наконец, с юной Натальей Гончаровой, которой пошел девятнадцатый год. Это произошло в Москве в церкви Вознесения на Малой Никитской. В письмах к друзьям он писал, что счастлив, что чувствует себя обновленным и переродившимся.
Объяснение:
ответ: Держи
Объяснение:
Тигрёнку говорила мама строго
Бери сынок, телефон с собой в дорогу
Но вот забыл включить он телефон
Мама себе не находила места...
Где же он!?
И тут ворона над тигрёнком пролетала...
Увидев его, она запричитала:
,, Какие дети стали! Советую домой не возвращаться...
Мать уши оторвёт... Заставил волноваться!
Тигрёнок домой поплёлся. Ой как виноват!
Но всё же дома его любят, и простят!
Мораль такая в этой басне:
Что в ситуации опасной
Вдруг с тобой приключилась беда,
Дома тебя любят и всегда!
Немає такого твору, який би залишив людину повністю байдужою і не зворушеною душевно. Кожен автор, про кого б не йшла мова, завжди намагається написати такий літературний твір, який зачепив би струни душі читача і ні в якому разі не залишив б читача повністю байдужим. Звичайно, якщо мова йде про певні літературні твори, які були написані для дітей, то бажання автора навчити чомусь підростаюче покоління просто зашкалює.Письменникам дуже приємно усвідомлювати, що вони приносять комусь велику користь, впливають на духовне і моральне поліпшення
читача.
“Маленький принц” є саме твором для дітей, а тому він, звичайно, містить такі ідеї, які прагнуть навчити молодь чогось. Варто відзначити, що Сент-Екзюпері цілком вдається навчити читача багато корисного, адже образи, які він використовується у власному творі дуже цінні з багатьох точок зору. Я нерідко чув від тих, хто прочитав ці твори, що воно дає прочитавшому його велику користь, дійсно вчить деяким істинам, що в підсумку стає надзвичайно корисним.
Саме з цієї причини і я теж вирішив ознайомитися з цим відомим на весь світ твором цього прославленого французького письменника.
Що ж, за результатами прочитання я можу з упевненістю сказати, що я дійсно навчився дечого нового. Перше, чого воно мене навчило, це вміння визначати в житті найважливіше і другорядне. У творі показано безліч прикладів людей, які не вміли правильно орієнтуватися в житті, для них головне було те, що вони самі собі придумали, а не те, що є істинним. Істинним у житті є чисті людські почуття, краса оточуючого світу, краса відношень з близькими людьми і друзями. В той же час мало хто з людей це розуміє, і живе якимись умовностями, жадобою грошей і тому подібним. Цей твір навчив мене цінувати прості істини у цьому житті, вміти радіти кожному дню і отримувати задоволення від простих і поширених речей.
Крім того, цей твір навчив мене знаходити порозуміння з різними людьми, навіть самими складними особистостями з тієї причини, що маленькому принцу це дуже добре вдавалося.
Твір під назвою “Маленький принц” навчив мене відразу кількох дуже важливих речей. Я радий, що мені вдалося отримати таку корисну інформацію з даного твору. Завдяки отриманню такої інформації сьогодні я впевнений в тому, що життя моє стало більш корисним, приємним, послідовним і в цілому правильним. Я думаю, що ті, хто шукає в літературі можливість стати розумнішим, мудрішими і грамотніше, повинні обов’язково прочитати цей твір.