Нужны ли сейчас тимуровцы?
Раньше, ещё до нашего рождения наши папы и мамы пополняли ряды тимуровцев. Тимуровцы старикам, нуждающимся в а также одиноким людям не всегда должна была быть материальной или к примеру, ручной это возможность подарить тепло и внимание, которого так не хватает пожилым людям. И наши родители всем людям, которым так нужна была наша поддержка.
В наше время всё меньше и меньше людей, которые готовы потратить своё время на даже своей бабушке или дедушке. Это очень грустно и печально, потому что в своё время наши родные с радостью бы своим старшим! А сейчас что?… Мы готовы променять родного человека на гаджеты или новую игрушку.
Я считаю, что в наше время также будут актуальны тимуровцы, потому что с каждым годом всё больше и больше людей, которые нуждаются в нашей поддержке. Поэтому важно начать делать это. Давайте начнём хотя-бы своим родственникам, а потом другим людям! Таким образом мы вновь возродим тимуровцев.
Объяснение:
Не все сказки у Андерсена заканчиваются хорошо и счастливо. Например "Девочка со спичками" или "Русалочка" вообще имеют трагический финал.
Примерно то же самое, можно сказать и о сказке "Стойкий оловянный солдатик". Солдатик любил картонную балерину, но ему пришлось разлучиться с ней и пройти множество испытаний, прежде чем снова увидеть свою любимую.
Главный смысл в том, что настоящая любовь может быть сильнее всех бед и напастей, которые выпадают на долю влюблённых. И пусть оба главных героя сгорели в огне камина, но они остались верны друг другу и верны своему чувству.
И ещё сказка учит тому, что мир бывает несправедливо жестоким.
Объяснение:
ответ:Фантастичний твір Олександра Бєляєва «Голова професора Доуеля» став моєю улюбленою книгою після того, як я занурився в його атмосферу. У творі одна незвичайна подія слідує за іншою, ще більш дивною.
Неймовірні експерименти, які проводяться вченим, описані так, що стаєш переконаним в можливості їх реального втілення. Саме тому Бєляєв для мене є найкращим російським письменником-фантастом. Я читав багато його творів, але саме цей все одно залишається улюбленим.
Дивно, що головним героєм роману є не людина, а тільки її частина – голова, як це і заявлено в назві твору. Професор Доуель – великий вчений, який ставить наукові експерименти. У нього був помічник, Керн, який не побоявся обернути смерть Доуеля собі на руку. Керн зробив операцію і відділив голову професора від тіла.
З цього моменту голова була поміщена в прозору колбу і опинилася в повній владі злого вченого. Професор був змушений допомагати своєму колишньому союзнику, а тепер ворогові, в його нових експериментах по відділенню голів і пристрої їх життя без тіла.
Керн бажав прославитися, присвоївши собі досягнення іншої людини, але за щасливим збігом обставин йому це не вдалося. Знайшлися люди, готові викрити брехуна і відкрити істину, незважаючи на всі труднощі.
Так Керн був виведений на чисту воду, і правда восторжествувала, хоча це призвело до великої жертви. Позбавляючись від доказів, Керн, за до препаратів, змінив до невпізнанності голову професора Доуеля, від цього вона загинула.
Мені здається, що цей, з одного боку, розважальний роман з фантастичним сюжетом можна читати, щоб відпочити і розслабитися, але, з іншого боку, він ненав’язливо вчить однієї простої істини: правда завжди переможе.
Объяснение: