Робот-это автомат , который выполняет различные операции или функции вместо человека. Слово "робот" придумал чешский писатель Карел Чапек. Робот не обязательно должен быть похож на человека.Они имеют вид и обычных автоматических устройств. Роботы моют посуду, работают сиделками, управляют операциями в космосе. Роботы могут сделать уборку в доме и могут сапёрам обезвредить мины. Они всё больше и больше входят в нашу жизнь. Разработкой и созданием роботов занимаются и взрослые, и ученики школ. Ребята конструируют простейшие аппараты, которые не только двигаются, но и могут выполнить какую-то небольшую работу. Есть роботы, которых издали и не отличишь от человека. До чего дошёл прогресс!
Объяснение:
Втілення Вальтера Скотта
Объяснение:
Романи Вальтера Скотта поділяються на дві основні групи: перша, присвячена недалекому минулому Шотландії, а друга, основна група романів Скотта, присвячена минулому Англії і континентальних країн.
Вальтер Скотт є одним із найвеличніших письменників світової літератури. Бальзак розглядав його романи як зразки художньої досконалості, Стендаль вважав «батьком» сучасних романістів, Гете відзивався про нього найбільшим схваленням, Пушкін називав його «шотландським чарівником».
У романах Скотт розгортає незвичайно багатий і реалістичний типаж. Це ціла галерея шотландських найрізноманітніших соціальних шарів, але переважно типів дрібної буржуазії, селянства і декласованої бідноти. Персонажі Скотта виразно конкретні, розмовляють соковитою і живою народною мовою. Вони складають тло, яке можна порівняти лише з «фальстафівським тлом» Шекспіра. На цьому фоні чимало яскраво комедійного, але поряд із комічними фігурами багато плебейських персонажів художньо рівноправних із героями з вищих верств. У деяких романах — вони головні герої, в «Единбурзькій в'язниці» героїня — дочка дрібного селянина-орендатора. Скотт в порівнянні з «сентиментальною» літературою XVIII століття, робить наступний крок на шляху демократизації роману і в той же час дає живіші образи. Але частіше все ж головні герої — це молоді люди з вищого світу, умовно ідеалізовані, позбавлені життєвості.
Історизм Скотта не обмежується цією зовнішньою, плотською стороною. Кожен його роман заснований на певній концепції історичного процесу.
"Метели, снега и туманы
Покорны морозу всегда,
Пойду на моря-океаны -
Построю дворцы изо льда.Задумаю - реки большие
Надолго упрячу под гнет,
Построю мосты ледяные,
Каких не построит народ.
Где быстрые, шумные воды
Недавно свободно текли,
Сегодня пешеходы,
Обозы с товаром Богат я: казны не считаю,
А все не скудеет добро;
Я царство свое убираю
В алмазы, жемчуг, серебро".
Если нужно продолжение,напишите в сообщениях...
Удачи!