Які книги я взяв би з собою? Це залежить від того, куди б я поїхав - і на який термін. Якщо я б поїхав кудись недалеко, де є Інтернет, то я б взагалі паперових книжок не брав би, бо в мережевих бібліотеках все є в електронному вигляді.
Якщо б я збирався надовго кудись на безлюдний острів, де немає не тільки Інтернету, але й електрики, то, може, я б взяв кілька книжок, якщо б зміг. Це були б корисні книжки, що до б мені вижити. Довідник з медицини, з сільського господарства, з будівництва (мені ж буде потрібно собі житло збудувати). І таке інше. Якщо залишиться місце, я б взяв декілька книжок з дитячими казками, щоб у вільний час відпочити.
А щодо религійних або філософських книжок - я б не став їх брати. На безлюдному острові мені буде не до філософії, а Бог - не в Біблії, а в людському серці.
Небо проливает на землю дождь, капли его попадают и на ступени, образуя странную лужу.Поэт смотрит в даль. Видимо, грустит о невозможности счастья. Желтые листочки кажутся яркими пятнами на общем сером фоне картины. Внизу куда-то торопится извилистая речонка с холодной водой, а за ней - озеро. Справа от реки с грустью пасется белая лошадь Чувствуется одиночество.Тон пейзажа - серый и сине -зеленый в сочетании с желтым.Но одиночество - стимул для вдохновения.Наверное, именно в сентябре чаще всего к А. С. Пушкину приходила Муза.Картина " Осенние дожди " - проводник во внутренний мир писателя. В. Попков сумел передать связь поэта с осенней природой,которая оказалась неравнодушной свидетельницей его чувств ,дум и источником вдохновения.
Уже после просмотра узнала о грустном конце автора этой картины. Он был случайно застрелен инкассатором в 1974 году, когда попросил его подвезти... Страшная судьба художника, так похожая на судьбу поэта, изображенного на его полотне...