Александр Куприн работал над «Гранатовым браслетом» в Одессе осенью 1910 года
Объяснение:В основу сюжета легла реальная история, которая произошла с женой члена Государственного совета Д.Н. Любимова. Прототипом Желткова стал некий мелкий телеграфный чиновник Желтиков, безответно влюбленный в эту даму. Удивительная история безответной любви к Вере Шениной человека, которого она ни разу не видела в романе Куприна.Это любовь, которою Бог за что-то вознаградил его. " Да светится имя твое" на протяжении всего романа эти слова будоражат читателя.В «Гранатовом браслете» трогательно и вдохновенно рассказывается о любви мелкого чиновника к женщине «высшего общества», чувстве, которое трагично закончилось.
Именно «Гранатовый браслет» превратил давно знакомую Куприну историю, «курьезный случай» из жизни, в рассказ о трагической и возвышающей силе любви.
Відповідь:
Здалеку вона мала й непоказна. Зблизька – величезна і вражаюча. Її грубезні стіни, які ще у 15 ст. сягнули 6 метрів! Її висота – 40 метрів. І це ще у 15 ст., а вже була приблизно як 14-ти поверховий будинок! А ті візерунки на стінах чого варті?! І дякувати Богу, про це можна не лише писати, а й побачити на власні очі і відчути всю велич Хотинської фортеці, яка є одним із семи чудес України. Бо на відміну від інших замків і фортець України, які доживають свою історію і поволі розчиняються у часі, Хотинська – купається у славі. Її доглядають, охороняють і навіть відкривають нові експозиції. До фортеці щодня приходять туристи, її розглядають з усіх сторін. І вона з різних ракурсів постає по-новому. А розташована ця фортеця в одному з найдавніших міст України, місті, яке відсвяткувало уже всій тисячолітній ювілей. Про це мало хто знає, а хто знає, то, може, й забуває, що Хотин, який тепер є райцентром, раніше лежав на перетині торгових шляхів, а згодом – на межах різних держав. Тому на ярмарки Хотина з’їжджалися купці з різних країн Західної та Східної Європи. А сам Хотин був ласим шматком, за який боролися різні народи. Маючи стратегічне розташування, Хотин впродовж століть був бажаним для багатьох країн. Тому пережив і битви, і війну, і облогу. Хотином хотіли володіти і турки, і поляки, і росіяни… Історія міста була драматична і героїчна. Хотинська фортеця – велич на березі Дністра : https://vidviday.ua/blog/khotynska-fortetsia/
Пояснення: