М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
znania53
znania53
18.11.2022 21:25 •  Литература

Твір на тему. дружба з найцінніший скарб

👇
Ответ:
nursultan18
nursultan18
18.11.2022

«дружба — це найцінніший скарб» — говорить народна мудрість. і це насправді так. я вірю в справжню дружбу. друг — це той, хто тебе розуміє, з ким ти ділишся таємницями і впевнений у тому, що твої секрети не стануть надбанням наступного ж дня. з другом можна весело проводити час, відвідуючи дискотеку, слухаючи музику. друг , дасть пораду.як добре було в дитинстві гратися з друзями в піску, ліпити пасочки, будувати гаражі, замки. і тоді всі тобі друзі, бо , діляться совочком чи покатати машинку, проїхатись на велосипеді. але в якийсь момент раптом помічаєш, що машинка у вані найдосконаліша, а у роми машинка ще з пультом керування, вдало розвертається, у каті лялька найдорожча. саме тут і робиться той перший крок у виборі друга; всі хочуть товаришувати з тим, у кого найкращі іграшки. і вже в дитинстві ти чуєш від батьків настанови; «не грайся з олею, бо вона…» це так батьки піклуються про наше майбутнє, вирішити проблему вибору друга. у школі знову ж таки друг той, хто дає списати, хто є з підготовкою до контрольної з хімії, де не спишеш.кажуть, що справжній друг пізнається у біді, у випробуваннях. та не хочеться вірити, що лише лихо спроможне відкрити справжнє обличчя друга. невже власне серце не підкаже, що саме він — та людина, єдина у цілому світі, здатна без зайвих слів тебе зрозуміти, підтримати, захистити від негараздів.як же вибрати того єдиного і тільки твого? думаю, що відповідь криється у простій істині: перш за все треба бути самим собою, щирим, відвертим у стосунках з людьми. тільки тоді ти можеш розраховувати на те, що увагу людини зі схожим характером, звичками, уподобаннями. їй буде цікаво з тобою, а тобі — з нею.друг може пожертвувати чимось заради друга. з героїв п’єси івана котляревського «наталка полтавка» можна брати приклад. микола віддав усі зароблені гроші петру, щоб той одружився і був щасливий з наталкою. ці персонажі вчать нас дружби, вірності, взаємності, вміння, переборювати труднощі.я впевнена, що дружба існує, а вірні друзі є, бо сама маю подругу. у нас багато спільного: погляди, звички, прагнення. ми весь вільний час проводимо разом. я ціную в подрузі щирість, доброту, відкритість. дружба — це взаєморозуміння і взаємоповага.

подробнее - на -

4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
asqbwez
asqbwez
18.11.2022

Добро и зло- важнейшие нравственные категории, обозначающие предельные свойства бытия. На самом деле зло и добро есть всегда и везде, не в зависимости от века, года, возраста... Но всё-таки мне кажется, что зла со временем становится больше, люди начинают завидовать, если вдруг у кого-нибудь есть то, чего нет у самого себя, а не радоваться. Зависть перерастает в ненависть, что очень плохо отражается в дальнейшем. А если у кого-то случилась беда, начинают злорадствовать. Это очень плохая черта, народ гласит если радоваться чужому счастью, оно к тебе прийдёт в двое больше. Отнюдь многие люди с трудностью могут воспользоваться этим советом. Однако, всегда и везде будет добро. Заметьте добрые люди счастливее злых, меньше у них недругов. Ведь добро это- всё положительное, хорошее, полезное.

Не зря говорят Добро побеждает зло!

4,7(44 оценок)
Ответ:
divaevaadila
divaevaadila
18.11.2022

В деревне жил раненый конь, которого сообща кормили, кто чем мог. Однажды конь подошел к дому, где жил мальчик Филька со своей бабушкой. Мальчик был нелюдимый и никому не верил, и ни с кем не дружил. Филька обозвал коня побирушкой и грубо бросил в сторону корку хлеба со словами:

«Иди и ищи в снегу!»

После этого в деревне начались страшные события: сильный мороз сковал реку льдом, мельница остановилась, всем людям угрожала голодная смерть. Тогда Филька обратился за к мельнику - мудрому и много знающему человеку. Мельник не отказался и всем селом люди взялись за дело. Поле того, как запустили мельнику и намололи муки, Филька с большой буханкой свежевыпеченного хлеба отправился к коню просить прощения.

Объяснение:

Автор: Константин Георгиевич Паустовский

Год написания: 1954

Жанр: рассказ

Главные герои: Филька, раненый конь, мельник

вывод:

У всех народов во все времена было почтительное уважение к хлебу. Недаром и сегодня говорят, что нельзя никогда бросить хлеб на пол или на землю. А кроме того, основой человеческих взаимоотношений являются соборность и взаимовыручка, милосердие и доброта. Своим рассказом автор говорит, что совместными усилиями люди смогут всего добиться.

4,7(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ