ТЕКСТ - це мовленнєвий твір, яке є результатом мовної діяльності людини, це основна комунікативна одиниця, яка їм використовується під час мовленнєвої діяльності.
Текст характеризується єдністю теми, задуму, основний думки і смисловий закінченістю.
У тексту також є певна композиція (внутрішня структура). Вона складається з зачину (вступу), основної частини і висновку. Наявність в тексті основної частини обов'язково, вступу і висновку - факультативно. У всіх частинах послідовно розкривається зміст тексту.
За функціонально-смисловим особливостям виділяють наступні комунікативні типи мовлення:
розповідь (передають дію в розвитку, у часовій послідовності), опис (характеризують статичні картини, передають їх деталі), міркування (передають розвиток думок щодо предмета промови).
Рідко зустрічаються тексти, що відносяться тільки до одного комунікативному типу мови. Найчастіше тексти комбінують опис, розповідь і міркування, і який-небудь тип є домінуючим.
Тексти належать до якого-небудь із стилів мови. Залежно від цього виділяють тексти:
розмовні (використовуються в розмовній мові, найчастіше існують в усній формі; ха- растеризуются наявністю пропозицій, простих за своїм складом, і особливої розмовної (а іноді і просторічної) лексикою); офіційно-ділові (використовуються в офіційно-діловому стилі, найчастіше існують в письмовій формі; характеризуються наявністю пропозицій, складних за своїм складом, кількістю іменних частин мови і специфічною лексикою); публіцистичний (використовуються в засобах масової інформації та їх основна мета - залучення інтересу читачів чи слухачів, а також інформування їх; існують як в письмовій , так і в усній формі; характеризуються жвавістю, різноманітністю, відбір лексичних засобів відбувається в залежності від мети та змісту тексту); наукові (використовуються в різних сферах науки, існують в основному в письмовій формі (хоча чимало і усних наукових виступів); характеризуються досить складної синтаксичної організацією, великою кількістю термінів), художні е (можуть поєднувати в собі різні види текстів залежно від цілей автора)
Объяснение:
якщо правильно лайк і підписка
После этого отец стал холоден к Вале,он игрался только с младшей сестрёнкой Вали-Соней,потому что в ее лица он находил знакомые черты покойной жены.Валя не знал что такое отцовская любовь,ведь отец никогда не целовал его,никогда не обнимал.И Вале казалось,что пропасть между ним о отцом росла с каждым днём.Вале так хотелось выговориться,рассказать всё отцу,он нуждался в поддержке,но никто не поддерживал его...Отца с Валей объединяла только общая утрата,общее горе.Даже отец как-то раз спросил у Вали:"Помнишь ли ты матушку?"И в этот момент Вале показалось,что они с отцом сблизились,как никогда раньше,но ему всего лишь казалось.А однажды.когда Валя бродил в саду,он увидел отца,тот был хмурым,и ходил по саду,кажется,в этот момент отец Вали больше всего переживал из-за того,что его любимой больше нет...Вале в тот момент захотелось выбежать к отцу,обнять его,он думал,что они вместе будут плакать...Он поддался этому порыву,выбежал к отцу,но отец грубо спросил у него :"Чего надо ?"Валя развернулся,и заплакал,ему ничего не было нужно,ему просто нужно было внимание...
Как бы это не смотрелось со стороны,будто отец с сыном никогда больше не поймут друг друга,будто их ничего связывает,их связывала общая утрата и оба они понимали то,что чувствует другой..Просто для этого понадобилось бы слишком много моральных усилий,чтобы показать это,но они были морально выжаты до капли,но все же,они понимали друг друга...