1)Сын зажиточного корсиканского скотовода Маттео Фальконе десятилетний Фортунато спрятал бегством от солдат преступника Санпьеро, который дал ему за это пятифранковую монету, а потом выдал его сержанту Гамбе за часы. По неписанным корсиканским законам Фортунато совершил предательство, потому что нельзя было выдавать властям человека, прячущегося в маки, кем бы он ни был. Самое гнусное в поступке мальчика было то, что он взял плату и с Санпьеро за укрытие, и с сержанта Гамбы за выдачу. Это было непорядочно не только с точки зрения корсиканских обычаев. Поэтому Фортунато поплатился за корыстное предательство. Маттео, не желая прослыть отцом предателя, застрелил сына
Євгеній Онєгін – молодий дворянин, йому 24 роки. Його характер розкривається в протиставленні театрального життя в першій главі і реальних людських почуттів в кінці роману. Тетяна Ларіна – втілення національного ідеалу російської жінки, романтична особистість, вірна своєму чоловікові. Ольга Ларіна, молодша сестра Тетяни Ларіної. Як і Таня, Ольга виросла в сільській місцевості, під дбайливим крильцем батьків, красива зовні, але позбавлений глибокого змісту. Володимир Ленський – навчався в престижному Ґеттінґенському університеті, юний романтик, закоханий в Ольгу Ларіну. Няня Тетяни – ймовірний прототип – Аріна Родіонівна, няня Пушкіна. Зарецький – секундант, в числі прототипів називали Федора Толстого-Американця. Не названий в романі чоловік Тетяни Ларіної, «важливий генерал». Автор твору – сам Пушкін. Він постійно втручається в хід розповіді, нагадує про себе («Але шкідлива північ для мене»), водить дружбу з Онєгіним («Условий света свергнув бремя, как он, отстав от суеты, с ним подружился я в то время, мне нравились его черты»), у своїх ліричних відступах ділиться з читачами своїми роздумами по самих різних життєвих питаннях, висловлює свою світоглядну позицію. Автор в деяких місцях порушує хід розповіді і вводить в текст метатекстові елементи («Читач чекає вже рими” троянди “- на, ось, візьми її мерщій»). Пушкін навіть зобразив себе поруч з Онєгіним на березі Неви (див. зображення) і хотів помістити цей та ряд інших малюнків в якості ілюстрації до роману у віршах, але не вдалося знайти спільну мову з видавцями «Невського альманаху». Сам Пушкін відгукнувся на це кількома іронічними епіграмами. Муза автора, «двоюрідна сестра» Тетяни Ларіної.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/yevgeniy-onyegin-golovni-geroyi/
Объяснение:
но чем же отличаются советские дети от современных? некоторым детям в советское время подвергали себя опасности. ведь ходили на разведку . а в наше время всё мирно . можно спокойно гулять на улице.
вот так отличается советское время от современного.