М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сделать поэтический анализ стихотворения а.н.некрасова 20 ноября 1861 я покинул кладбище унылое, но я мысль мою там позабыл,— под землею в гробу приютилася и глядит на тебя, мертвый друг! ты схоронен в морозы трескучие, жадный червь не коснулся тебя, на лицо через щели гробовые проступить не успела вода; ты лежишь, как сейчас похороненный, только словно длинней и белей пальцы рук, на груди твоей сложенных, да сквозь землю проникнувшим инеем убелил твои кудри мороз, да следы наложили чуть видные поцелуи суровой зимы на уста твои плотно сомкнутые и на впалые очи

👇
Ответ:
yakormnevzad
yakormnevzad
23.07.2020
Видно мрачен, Грустен наш герой, Товарищ умер у него. А он его всё поливает, Да на кладбище ногой ступая, Всё вспоминает про него. Он всё думает о нём, как в ящике ему игра? Не тронул морз ли щёк его серых, Не сгрызла ли ползуща тварь его веки, Не вымок ли он до костей своих белых, Да как метель изувечить его бы могла? Но сурова его стала зима истезать. Охватив она мёртвое тело, Стала жадно его целовать.
4,6(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gonigh
gonigh
23.07.2020
Главны герой не любил изучать Французский, так как не понимал его. Но его учительница оставляла его после уроков чтобы Позже мальчик связался с местными хулиганами они играли на деньги, ему нельзя было проигровать, так как ему надо было покупать за эти деньги молоко. Его учительница узнав об этом, хотела ему и предложила поиграть с ним, она поддавалась ему и он выигрывал, когда об этом узнал директор он уволил ее, за это. Мальчик чувствовал себя виноватым. она уехала, но позже пришла посылка от нее в ней были яблоки гимотаген и молоко. В рассказе главное не сами уроки, а то что учительница показала ученику, что нужно людям и оставаться добрым и отзывчевым
4,5(63 оценок)
Ответ:
lalabai1
lalabai1
23.07.2020

Цінності людини у всі часи відрізнялись. В кожний час, у різних народів та цивілізацій були якісь свої, особливі цінності. Але це стосувалось суспільства, тобто цінностей, які визнавали більшість людей. Завжди бували люди, особистості, які хоч і мусили рахуватись з суспільством, мали все ж свої цінності, яких не відібрати.

Слід сказати, що в житті людини цінності не завжди стійкі. В дитинстві цінності прості, наївні, в юності та молодості вони вже набирають серйозного характеру. Повністю сформувати свій світогляд, життєві орієнтири та свої цінності людина може лише в пізній молодості, а то й у зрілому віці. Ми живемо в часи швидкого, безупинного прогресу, швидкої зміни подій. У всій цій метушні людини вирішила, що сенс життя полягає в накопиченні матеріальних багатств, у створенні замкненого маленького світу комфорту і байдужості.Але без духовних засад світ цей хиткий і не надійний. Життя дуже коротке, в будь-який момент воно може закінчитись. Ми не будемо жити вічно, і потрібно в першу чергу дбати про те що справді має цінність. Я вважаю, що істинними цінностями в житті людини є її ближні, рідні люди, які ніколи не зрадять, ніколи не кинуть в біді. Коли дитина дорослішає, то здавалось б несподівано усвідомлює, що вона нікому насправді так не потрібна, як своїм батьками. Вони все робили й роблять для нас абсолютно безкорисливо.

Проте в наш час багато батьків, намагаючись до дитині чомусь вирішили що в першу чергу потрібно забезпечити дитину матеріальними речами надміру і від того вона буде щасливою. Звісно, це теж важливо, але цього далеко недостатньо. Справжніми цінностями є хороше моральне виховання з самого раннього дитинства. Це дає гарантію, що дитина виросте доброю людиною і громадянином.

Аналізуючи своє життя, помічаєш, що є мало моментів які справді згадуєш відчуваючи те саме що і тоді. Ті моменти завжди зв'язані з якимось душевним осягненням, захопленням, з чимось прекрасним. Душа і духовні цінності - от що справжнє, от що треба цінувати.

4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ