М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Evelina0889
Evelina0889
21.01.2022 16:56 •  Литература

Сочинение на тему бобик в гостях у барбоса

👇
Открыть все ответы
Ответ:
layma45
layma45
21.01.2022

Книга повествует нам о Васютке , который заблудившись в тайге выбирался из неё на протяжении 5-ти дней

. Книга имеет приключенческий характер .

Как я и упомянул ранее,  место действие рассказа происходят в тайге у реки "Енисей"  , за десять дней до начала учебного года .

Васютка развлекал себя сбором кедровых шишек для рыбаков . И вот он решил устроить настоящий рейд на кедровые шишки . Как его и учили взял с собой самое необходимое в лесу , а именно хлеб , спички и ружьё с патронажем. Он шёл всё глубже в лес оставляя отметки на деревьях что бы не потерять дорогу домой. Находит целые выводки смолистых шишек и решает обобрать пару деревьев , обнаруживает глухаря и позже подстреливает его . Стемнело и отметок не было видно. Васютка разводит костёр и жарит подбитого глухаря . Экономя мясо и хлеб . На следующий день он выбирается к озеро к которому привёл его мох на деревьях . Услышав гудок парохода на следующий и ненастный день , васютка выходит к к реке , но не был . Его нашли только через пару дней

Васютка - смелый и достаточно смышленый мальчик ,  имел все необходимые знания для выживания в тайге что и привело его к

Объяснение:

извини , вышло не так кратко как хотелось бы , ну рассказ не маленький , и так два дня считай отрезал

4,5(37 оценок)
Ответ:
oxpoluhina2017
oxpoluhina2017
21.01.2022

Объяснение:

Мітки (11)

Василь Олександрович Сухомлинський - видатний український педагог, письменник і публіцист. Оповідання та казки Василя Сухомлинського.

Жив на світі Учитель. Його звали Василь Олександрович Сухомлинський. Він був середнього зросту, худорлявий; каштанове волосся відкривало високе чоло. Але головними на його обличчі були очі — карі, променисті, то лагідні, замріяні, то вимогливі, запитальні, а то й усміхнені, жартівливі. Усе своє життя з 17 років Василь Олександрович працював у школі. Учитель за покликанням душі, він учив маленьких і великих школярів грамоти, математики, літератури, історії. Але більш за все він хотів навчити дітей думати, відчувати, радіти й сумувати не лише своїми власними радощами й печалями, а й татовими і маминими, дідусевими й бабусиними, братовими й товаришевими, зайчика і синички, верби і тополі, місяця й вітру, всієї нашої землі. Для цього Учитель сам писав казки й розповідав дітям, їхнім батькам, учителям. Він написав багато, більше 1500, казок, оповідань, притч, замальовок з життя дітей. У них Учитель розкрив широкий, різноманітний, різнобарвний світ, що сточує кожну дитину, охоплює все наше життя. Він хотів, щоб цей світ увійшов у душу маленької дитини, проріс чуйністю, добротою, дбайливістю, відповідальністю і людяністю. Учитель не лише сам писав казки і розповідав їх дітям, часто серед природи, у зеленому класі, який він називав Школою під Голубим Небом або Школою Радості, а й учив дітей самих складати казки, пробуджував у них думку і слово. "Казка, — любив повторювати він, — це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови."

От зараз і ви, маленькі читачі, доторкнетесь до думки і слова Василя Олександровича, до його веселкового казкового світу, який він так хотів перенести у ваші душі і серця.

Хочеться, щоб він пробудив у вас бажання зробити щось хороше, приємне всім, кого ви любите, знаєте, а також незнайомим і всім-всім-всім.

(Ольга Сухомлинська)

4,5(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ