Объяснение:
еся Українка. Леся... Це тепле, сонячне ім'я мені знайоме з дитячих років. Відоме воно всім прогресивним людям, і в першу чергу, українцям, бо Леся Українка у недовгім житті стала народною поетесою. Вона була мислителькою та борцем Шевченківського гарту. Все в її житті було справжнім: вірші, кохання без фальшу, мука без порятунку, праця ння. І поезія цієї видатної поетеси є для мене маяком в житті. Читати її вірші без хвилювання не можна.
Герой поезії Лесі Українки — її ровесник, ровесник тих борців, що підняли над світом прапор свободи. Ці люди були по духу близькі і рідні поетесі. Ще змалку герой поезій Лесі Українки побачив людську недолю, яка викликала в нього не розпач, а бажання кращої долі, яснішої. За тим ідеалом поривалося серце юної поетеси. Ще не довіряючи своїм кволим силам, вона все ж сподівається, що її слово розважить людей, а може, збудить вогонь у чиємусь серці. Герой поетеси, як і вона сама, — людина великих громадських почуттів, високого обов'язку перед людьми, народом.
Такою була і поетеса — людина мужня, сильної волі. Все життя Леся стійко боролася із власною недугою. Це було життя людини — яка кожну хвилину весь свій хист віддавала боротьбі за соціальне і національне визволення трудового українського народу.
Ліричний герой вірша "Дим" серцем вболіває за поневолені народи. Для Лесі доля гноблених трудящих однакова в усьому світі, їй близькі і рідні італійські робітники так само, як і робітники українські.
її герої "сіють квітки на морозі", виступають проти рабства, ціною власної крові захищають свою країну, відстоюють її щасливе майбутнє.
1-В основном Тарас Бульба ценил казацкое товарищество.Тарас Бульбы выражает такие качества как любовь к родине и к своей отчизне.Четкий пример дан предательство сына Тараса Андрия за предательство Родины из-за полячки.За это предательство отец покарал сына,убив его.Так казаки стояли за Свою отчизну и Родину.В словах Тараса так же были выражены чувства мужества и стойкости.Ведь как упоминает.
2-Он принял решение взять их с собой в Запорожскую Сечь
3-Тарас бульба видел свой смысл жизни в борьбе за независимость родины, поэтому пренебрежительно относился к оседлой домашней жизни и ко всем занятиям, не имеющим отношения к военной службе.
5-Судьба жены Тараса Бульбы вообще очень трагична, от начала до конца, и она отлично описана в произведении. Это добрая и кроткая женщина.
В молодости она была красива, и Тарас на ней женился по любви,но красота ее быстро и это быстрое превращение некогда красивой женщины ускорили побои и оскорбления ее мужа, который ее за человека не считал, и тяжелая работа.
Она очень любит сыновей, Остапа и Андрея, скучает по ним, но слова поперек мужу сказать боится.
Мужа она давно не любит, только боится его.
Нужно сказать, в то время жены казаков вообще были совсем бесправные.
Так что тяжелая доля жены Тараса Бульбы-это обычное состояние женщин того времени.
Объяснение: