Маленький принц» Екзюпері – це незвичайна казка, яка підходить для прочитання людьми різного віку. Твір причаровує своїм фантастичним сюжетом, щи та добротою. Головною ідеєю казки є утвердження людських цінностей.
Твір розповідає про хлопчика, який пішов із дому через нещасне кохання. Він прийшов на Землю з чистою душею і відкритим серцем, готовий до справжньої дружби. Мене дуже вразили стосунки Принца та Квітки, які показують нам, що кохання може бути різним, як і по-різному можуть його сприймати окремі люди. Квітка ця незвичайна: «А та квітка проклюнулась із насінини, занесеної невідомо звідки, і маленький принц викохував той пагінчик, такий неподібний до інших билинок». Але Принц розчарувався, коли усвідомив, що на Землі таких троянд тисячі. І тільки Лис допоміг усвідомити істину хлопцеві: «Ми відповідальні за тих, кого приручили».
Мені дуже сподобалось зображення дружби у цьому творі. Лис – гарний друг, який наповнює життя свого товариша новим сенсом, має потребу бути кому-небудь необхідним. Тому, коли Принц відчував неминучість смерті, він думав не про те, що буде далі, а про свого друга.
«Маленький принц» - щемлива та душевна історія, спроможна вразити своєю чуттєвістю та добротою. Не зважаючи на фінал, твір насичений сонячним світлом та утверджує думку про те, що душа є вічна: «I якщо до вас підійде золоточубий малий хлопчик, який сміється і не відповідає на ваші питання, ви одразу здогадаєтесь, хто це такий. Тоді - будь ласка - розвійте мою журу, мерщій напишіть мені, що він вернувся».
Объяснение:
Иван Андреевич Крылов ( 1769 - 1844). Место рождения : Москва. Отец : армейский офицер, часто менял место дислокации. Служил в Оренбурге во время бунта Емельяна Пугачева. Честь офицера сохранил. Потом был председателем губернского магистрата. Мать, Мария Алексеевна, нанять учителей не могла. Поэтому она договорилась с помещиком Львовым, чтобы Иван посещал уроки вместе с его детьми. С учебой не складывалось, поэтому в одиннадцать лет она закончилась. Умер отец, а Иван стал работать канцеляристом. Он любил гулять на улице среди простого народа и запоминать его шутки, прибаутки, смешные истории. Он читал с удовольствием книги из отцовской библиотеки. В пятнадцать лет из-под его пера вышла пьеса " Кофейница" о жизни и нравах столичных модниц. Мать уезжает с сыном в Петербург, и он работает в казенной палате. Денег катастрофически не хватало. Мамы не стало в 1788 году.
Детство у Ивана Андреевича Крылова было сложное, но он научился всего добиваться сам.
Не получил систематического образования, занимался самообразованием ( литературу, математику, французский и итальянский выучил сам). Был чиновником в казенной палате. В 1777–1790 гг. издает журнал " Почта духов" и пишет сатирические стихи, драмы, обличающие чиновников.С 1792 г. - в отставке, печатает повесть" Каиб ". Занимается переводами басен Лафонтена, сочиняет собственные. Первая книга вышла в 1809 году..В 1812–1841 гг библиотекаря в императорской Публичной библиотеке.21 ноября 1844 г. умер в Петербурге.
Объяснение: