М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anonims123456789
anonims123456789
03.10.2021 01:41 •  Литература

Писать сочинение на тему метель план-1) определение метели,2) метель глазами героев 3) метель марьи гавриловны 4) метель владимира,5)метель бурлиена 6) моё имение о повести

👇
Ответ:
botikalmas
botikalmas
03.10.2021
Метель- природное явление. Она является главным героем в повести, и влияет на судьбы людей. В глазах Марьи Гавриловны бушующая метель выступает пред нею: силясь остановить ее, молодую преступницу. А метель которую воспринимает Владимир, помешала ему в его судьбе, и таким образом разлучила с любимой. После чего он опоздал на собственную же свадьбу, придя к селу близ церкви, лишь к рассвету. Бурмин ощущает спокойствие, он верит в себя, и надеется что у него все получится. Мне кажется метель, разлучила одну пару и свела совсем другую.
4,5(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sabinafei
Sabinafei
03.10.2021

Тема - догоджання, чиношанування, рабську мислення і світогляд.

композиція - у Чехова "Товстий і тонкий" має класичну композицію з невеликою особливістю: зав'язка і розвиток подій більш об'ємні, кульмінація і розв'язка - лаконічні, динамічні і особливо виразні.

Жанр - розповідь.

напрямок - критичний реалізм.

Тема

Аналіз твору дозволяє зробити наступні висновки: автор умовно позначає суспільство "тонких" і "товстих". "Тонкі" раболіпствують перед високими чинами, це їх звична система відносин зі світом, вони не уявляють іншого взаємодії з людьми. Суть їх життя - ділити людей на вищих і нижчих.

"Товсті" звикли жити просто і легко, не озираючись на інших, не помічаючи чинів і посад, вони бачать людей. Життя було надто прихильною до них і зростила здорові відносини з суспільством. Чехов підкреслює, що колись обидва головні герої були дітьми, жили безтурботно і були рівні один одному. Вони проказничали, веселилися і мали однакові можливості в суспільстві.

Саме службова ієрархія зробила тонкого морально "нездоровим" людиною. А він виховав свою дитину і прищепив дружині свої раболепскіе погляди. Щоб зрозуміти, чому вчить розповідь, досить звернути увагу на кінцівку розповіді. Головна думка - викликати огиду до раболепствованію і догоджання як до найнижчої ідеології в світі. На ться закономірний висновок: все люди різні, але самоповага - це основа особистості.

композиція

Композиція оповідання традиційна для малого жанру. Аналіз тексту "Товстий і тонкий" в плані композиційної структури нескладний, але має ряд істотних моментів.

Особливістю композиції є те, що зав'язка і розвиток подій займають більшу частину обсягу оповідання, а кульмінація і розв'язка - динамічні, як постріл.

Все твір побудований на протиставленні, Причому не тільки образів головних героїв. Якщо на початку автор розповідає про смачне сніданку Толстого, то в кінці сухо коментує стан персонажа (від виразу обличчя тонкого його знудило). Твір побудований на діалозі двох товаришів з вкрапленнями опису міміки персонажів. Зрідка фігурують образи дружини і сина Тонкого, які змінюють свою поведінку відповідно до новими фактами, спливаючими в процесі розмови.

Головні герої

Жанр

Чеховський розповідь - це щось більше, ніж стандартний текст невеликого обсягу з однією сюжетною лінією. Саме Антон Павлович зробив цей жанр легендарним. Крім цього, розповідь у Чехова - дивно повчальний жанр, мораль завжди на поверхні, немає прихованого сенсу. Щоб зрозуміти твір, досить просто ознайомитися з текстом.

Объяснение:

4,8(57 оценок)
Ответ:
Gaga1111111
Gaga1111111
03.10.2021
Автор поезії хоче довести, що почесніше бути хоробрим воїном і загинути у славі, за свою Батьківщину, аніж осоромитися самому і заплямувати, зробити удвічі нещаснішою свою сім’ю. Тіртей доводить що іншого виходу немає: якщо ти чесна людина, то повинен захищати свою батьківщину. Поет славить відважних, що полягли в перших лавах захисників рідної землі. Слова «добре вмирати тому» сповнені мужності, сміливості. Людина, яка їх написала, по­винна бути готовою вмерти заради визволення вітчизни. Недарма ж є перекази, що його слово сильніше від зброї.
4,4(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ