М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
EgorUmelii
EgorUmelii
01.02.2023 22:49 •  Литература

Что случиоася с левшой в расказе левша

👇
Ответ:
DSenTinor1
DSenTinor1
01.02.2023
Рассказ «левша» был написан николаем лесковым в 1881 году -- это рассказ о умельце, который всему миру доказал, что наши мастера самые лучшие специалисты своего дела. иноземные мастера привозят императору диковину - блоху металлическую, которую можно рассмотреть только в мелкоскоп. император даёт переплюнуть иноземных мастеров. находят тульского мастера по прозвищу левша. он делает блохе металлические подковы, прибитые на гвоздики, без всякого мелкоскопа. иноземные мастера в шоке, честь россии спасена. государь и весь двор были восхищены, левша получил награду. государь распорядился отослать подкованную блоху обратно в , чтобы продемонстрировать умение мастеров, и также послать левшу. в левше продемонстрировали местные заводы, организацию работы и предложили остаться в европе, но он отказался. на обратном пути в россию левша держал с полшкипером пари, по которому они должны были перепить друг друга. по приезду в петербург, полшкипера в чувство в богатой больнице для знати, а левша, слишком много выпив с полшкипером и не получив медицинской , умер в простонародной обухвинской больнице, где «неведомого сословия всех умирать принимают». 
4,8(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Rona1234
Rona1234
01.02.2023

Есхіл — перший великий грецький трагік, що одержав світове визнання,— жив у Греції в першій половині V ст. до н.е. Есхіл Створив понад 70 трагедій, до нас дійшли тільки 7. У творчих змаганнях він одержав багато перемог (за одними свідченнями — 13, за іншими — 28). Світ, створений Есхілом в трагедіях,— це сівт благородних, сміливих, діяльних натур. Його герої вступають у суперечку навіть із богами. Естетичне кредо драматурга відбиває філософію гармонії людини й природи, боротьби за людське щастя й моральн його досягнення. Він першим показав на сцені драму людського буття. Стиль трагедії — монументально-патетичний, мова свіжа, яскрава, первозданна, як чотири стихії: земля й небо, вогонь і вода, які за уявленнями древніх греків були першоосновою життя. Зіткнення цих стихій у людині, звільнення людини від дикості в процесі розвитку суспільства прагнув зобразити драматург у своїх трагедіях. Але для перемоги нового над старим потрібні були герої-титани. І Есхіл, осмисливши древні міфи, створює трагедії, у яких прагне осягнути сокровенні таємниці гармонії й краси.

Однією з найвеличніших трагедій Древньої Греції став "Прометей закутий" Есхіла. Ця трагедія заснована на міфі про титана Прометея, що викрав вогонь у Зевса й віддав його людям. За це Гефест за наказом Зевса прикував Прометея на краю землі до скелі. Щодня до Прометея прилітав могутній орел і клював його печінку, яка знову виростала за ніч. Страждання Прометея скінчились за велінням Долі, проти якої безсилий навіть Зевс: легендарний Геракл убив орла й звільнив Прометея.

Есхіл наповнив цей міф таким пристрасним і живим змістом, що трагедія вражає нас і сьогодні. Дія трагедії відбувається в Скіфії, де знаходиться прикутий до скелі Прометей. Він приречений на страждання волею всемогутнього бога-громовержця Зевса за свою любов до людей. У своєму монолозі Прометей розповідає, що він не тільки передав вогонь людям, але й навчив їх обробляти дерево й будувати житла, показав цілющі трави, приручив тварин, запріг у візки коней, пустив по морю кораблі. У глибині землі. Прометей добув цінні метали й навчив людей обробляти їх. Але головне полягає в тому, що Прометей розбудив у людині дух боротьби й дав їй владу над світом. Образ Прометея відображує етичну проблему, що хвилювала Есхіла протягом усього його творчого шляху: особиста відповідальність людини за прийняте рішення.

Давньогрецький драматург Есхіл є родоначальником жанру трагедії, тому його називають батьком цього жанру. У своїх трагедіях Есхіл використовував міфологічні сюжети, осмислюючи їх по-новому. Естетичне кредо драматурга "людина — сама будівничий свого щастя". Воно найбільш яскраво втілилося в трагедії "Прометей закутий".

Надіслати Розповісти Цвірінькнути

Дивіться також:

Біографія Есхіла

Реферати про життя та творчість Есхіла

Ми закриваємо склад! Samsung Galaxy S20 за копійки!

Розпродаж конфіскату! Samsung Galaxy S21 ultra за копійки!

Знайшла справжнього "вбивцю" варикозу

5 імен, які зіпсують долю вашої доньки

Хитрий трюк, який стирає глибокі зморшки, мов ластик

Дивись, як швидко позбутися від остеохондрозу

Головна Контакти Реклама

УкрЛіб — скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.

УкрЛіб © 2000 — 2021, Євген Васильєв

При використанні матеріалів сайту, посилання на УкрЛіб обов'язкове.

Погода у Києві

Погода Погода у Києві на 2 тижні

Книжный интернет магазин. Скачать книги fb2, epub, pdf Химчистка ковров на дому Химчистка ковров на дому Озонирование Best hair transplant turkey clinic in Estepera

УкрЛіб — читати повністю книги українською мовою

Сторінку згенеровано за 0.014603 сек.

4,8(15 оценок)
Ответ:
tri0
tri0
01.02.2023

В 1815 году Грибоедов оставил военную службу и переехал в Петербург. Его мать, Анастасия Грибоедова, настаивала, чтобы он устроился чиновником в какое-нибудь министерство. Однако государственная служба совсем не привлекала Грибоедова, он мечтал о литературе и театре. В этом же году Грибоедов написал комедию «Молодые супруги», по которой позже придворные актеры петербургского театра поставили спектакль.

В Петербурге Александр Грибоедов вел светский образ жизни: состоял в двух масонских ложах, дружил с членами Южного и Северного тайных обществ, общался с литераторами и актерами. Театральные увлечения и интриги вовлекли Грибоедова в скандальную историю: он стал секундантом в дуэли Василия Шереметева и Александра Завадовского. Чтобы сына от тюрьмы, мать Грибоедова использовала все свои связи и устроила его секретарем русского посольства в Персии.

В 1818 году Александр Грибоедов выехал на службу, по дороге он подробно описывал свое южное путешествие в дневнике. Через год Грибоедов отправился в свою первую командировку к шахскому двору в Персии, где продолжил вести путевые записки. События своей службы он описал в небольших повествовательных фрагментах — так в основу «Рассказа Вагина» легла реальная история русского пленного, которого Грибоедов вернул на родину из Персии.

Объяснение:

4,8(2 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ