Алегорія — це б двопланового художнього зображення, який ґрунтується на приховуванні реальних осіб, явищ і предметів під художніми образами. Особливо типовий художній прийом алегорії для жанру байки. Наприклад, у байках Глібова під персонажами, якими є звірі, птахи, рослини, явища природи тощо, заховані люди, їхні вчинки.
Чи властиві риси вдачі Мухи й Бджоли людям? Звичайно ж, так. Усі люди різні: кожен має свої вади й переваги. Мабуть, тим світ і цікавий.
Кожна культурна й освічена людина прагне досконалості, тому постійно працює над собою, вчиться на помилках. Байки теж навчають бачити у тваринах людські недоліки, а отже, й уникати їх. Наділення тварин, рослин, предметів і явищ рисами людського характеру називається алегорією Отже, байка мас алегоричний зміст, що є однією з основних ознак цього літературного жанру.
1.В
2.В
3.Б
4.А
5.В
6.Б
7.Муха – це носій соціального зла, паразит, зухвалий нероба, який вбачає сенс свого існування в безперервному гультяйстві. Л. Глібов наділяє її такими рисами, як хвалькуватість, зухвалість, чванливість, безсовісність.
Бджолі властиві якості, характерні для "маленької людини". Вона – скромна, працьовита, чесна. Їй навіть ніколи перепочити: з ранку до вечора вона у праці, у "клопотах у полі".
8.Алегорія – художній засіб, який найчастіше зустрічається в казках, байках та притчах.Також алегорія це ще наділення тварин, птахів, рослин рисами людського характеру.
Его же из имени понятно что он Балда
И выбрал в год 3 щелка по лбу!