Образ Євгенія Онєгіна дуже суперечливий. Негативні риси його характеру — індивідуалізм, егоїзм, холодність, практична бездіяльність — поєднуються в нім з позитивними, такими, як "душі пряме благородство». У нім ми бачимо і ознаки прогресивності і обізнаності. Образ Євгенія Онєгіна типовий для описуваної в романі епохи, але в той же час він виділяється з середовища, до якого належить. Передусім його відрізняє "різкий, охолоджений розум», схильність до "уїдливої суперечки» і "жарту з жовчю навпіл». Він далекий від світського і провінційного дворянства, яке він перевершує своїм розумом, але його не можна віднести і до прогресивної молоді, оскільки у нього немає ідеалу в житті, до якого можна було б прагнути.Таким чином, Євгеній Онєгін стає "зайвою людиною». Належачи до світла, він зневажає його. Онєгін не знаходить свого істинного призначення і місця в житті, він обтяжується своєю самотністю. Говорячи словами Герцена, "Онєгін… зайва людина в тому середовищі, де він знаходиться, не маючи потрібної сили характеру, щоб вирватися з неї».
хлестаков говарит что он бедный , и чтобы оплатить своё проживание ему пришлют деньги из деревни (отец), начальник Хлестакова вроде подкупает , давая ему десять рублей на чай вроде ,дальше начальник , дает ему деньги на проживание (100 рублей) . Смысл заключается в том что Начальник думает что хлестаков ревизор . и подкупает его , чтобы тот не докладывал что город который держит начальник бедный , что все деньги отправляются в карман начальника. вроде так , если есть ошибки , извините , давно читал
В сказке "Снежная Королева"
Добро было дети и их взрослые...
Звали детей так, девочку звали - Герда мальчика - Кай
А зло само хранилось в Снежной королеве
Однажды Кай увидел на окне узор в виде Снежной королевы, её лицо было жутким, и увидев его Кай сообщил об нём всем остальным.
Через несколько дней Каю попал Кусочек стекла от проклятого зеркала, а попал этот кусочек Каю прямо в сердце...
И стал Кай видеть всё другим с кусочком этого зеркала Красивое ему казалось Ужасным а Ужасное Красивым.