М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Краткое содержание сказки о мёртвой царевне и о семи богатырях 5-6 предложений

👇
Ответ:
daniilsemkin05
daniilsemkin05
04.10.2021
У царя умирает жена,родив дочку, и он женится второй раз,взяв в жены царицу,которая имеет волшебное зеркало.Это зеркало рассказывает кто в королевстве самый красивый и прекрасный- и это новая жена царя.Годы идут,дочь у царя подрастает и становится прекрасней и красивее всех в королевстве,что подтверждает и зеркало.Злая мачеха не может с этим смириться и хочет уничтожить свою падчерицу. Царевну уводят в лес на съедение волкам,но она и приходит в дом к семи братьям- богатырям,которые принимают ее как сестру.Но мачеха не унимается, и под видом нищенки дарит царевне яблоко,в котором смертельный яд.Царевна съедает его и умирает.На ее поиски едет жених-королевич Елисей.Но находит царевну уже мертвой в хрустальном гробу. Елисей целует ее,и царевна оживает.Злая мачеха от бессильности и досады умирает.
4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maksimgrig12
maksimgrig12
04.10.2021

Великого розвитку та поширення в Київської Русі досягло прикладне мистецтво, твори якого містять досить цінну інформацію не тільки з історії розвитку художнього ремесла, а й про культурні зв'язки та впливи, світогляд, традиції, смаки виконавців і замовників. Вивчення творів прикладного мистецтва показує, що вони часто виконували подвійну роль прикрас і амулетів-оберегів, які повинні були захищати їх власників від злих сил природи. Таке ж призначення мали магічні орнаменти на святкових прикрасах та виробах повсякденного вжитку. Набули поширення стилізовані зображення сонця у вигляді кола з пересічними всередині лініями, місяця-лунниці та води — хвилястою смугою. Зображення різних фантастичних звірів та птахів поєднувалося з малюнками, що відбивали реальний навколишній світ, а також з рослинним орнаментом у вигляді складного плетива з стебел, листя, квітів тощо. В орнаментації ювелірних виробів XI—XIII ст. зустрічаються сюжети різних епох і часів. Тут і зображення птахо-собаки Симаргла, і сиринів (віл-русалок) язичницьких часів, і геральдичні грифони, леви, орли, і постаті християнських святих середньовіччя.

Про декоративно-прикладне мистецтво Київської Русі найповніше уявлення дають ювелірні вироби з коштовних металів. Руські майстри знали різноманітні технічні прийоми обробки кольорових металів — зернь, скань, карбування, чернь, художнє литво та інкрустацію і, нарешті, перебірчасті емалі. Вони широко застосовувалися при виготовленні різних прикрас.

Майстри-ювеліри за до скані (тонкого дроту) особливо полюбляли прикрашати візерунками ікони та коштовні обкладинки церковних книг, як, наприклад, це зроблено у Мстиславовому євангелії XII ст.

Велике поширення мали в Київської Русі срібні вироби з черню — чорною пастою на зразок емалі. В цій техніці у поєднанні з іншими прийомами виготовлялося багато різних ювелірних речей: весільних сережок — колтів, перснів, зап'ясть, хрестів, браслетів, чар, кубків та ін. У подібних виробах раннього часу фон зображень цілком вкривався черню, пізніше, у XII ст., набула поширення так звана техніка контурної черні, за якої малюнок наводився чорною лінією, а срібний фон залишався відкритим або золотився.

Объяснение:

Якщо потрібно, можеш скоротити)

4,4(18 оценок)
Ответ:
hotyenka
hotyenka
04.10.2021
  Вздохни спокойно: ночь уже И ветер (слава Богу!) не унёс
На крыльях наши души. Да, дела...
Мы живы! Так пора нам прочь из гнёзд!

Скорей! Для нас зарёй пылает небо,
В пустынях первый раз идут дожди.
Последний день, затменье Солнца-Феба...
Не всё ль равно? Дорога - впереди.

Парабола орлу начертит путь.
Чрез тернии и по кривой Сезанна
Из микрокосма выйдем как-нибудь,
Как на заре всего из океана

На сушу и на свет из глубины
Сочились жизни первые ростки...
Да будут в макрокосме наши сны
Ясны, как день, и, как любовь, легки. 
4,4(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ