Ваня ее хотел делать уроки. Он играл в компьютер и смотрел телевизор. Но благодаря этому заданию ему могли поставить пять в году. Он решил сделать его так хорошо что еще никто так не делал. Он сидел над ним 3 часа. Когда он пришел в школу, ему поставили 5. И он вдруг понял смысл пословицы чтобы рыбку съесть надо в воду лезть.
Зараз теж читаємо цей твір)) ну що ж,весь твір я писати не буду,але спробую до
свобода...щось може бути кращим? вільна людина - щаслива людина. На жаль,Нора з твору Г.Ібсена зрозуміла це пізно,але добре,що взагалі зрозуміла. Ми повинні працювати над собою,ми повинні розвиватися,ми НЕ повинні залежити від когось. Нора мала все,здавалось Хельмеру. Але чи була вона щасливою? Ні трішки... Хельмеру було з нею реально зручно, вона була його лялькою,якою він керував як хотів. Мені справді шкода Нору... Але вона поборола себе. Вона зробила правильний вибір. Вона обрала свободу.
1. Походження Айвенго (син англосакського феодала Седріка Роттервудського , старовинного роду) . 2. Вік (25 років) 3. Служив королю Річарду . 4. Лицар сміливий , мужній , чесний . 5. Айвенго на турнірі (не пам*ятаю) 6. Портрет героя 7. Ставлення до інших героїв : Позитивне Негативне до простого народу до всіх норманів до слабкого полу до євреїв
8. Айвенго --- захисник Ребеки (дуже порядна людина , і пам*ятав добро що йому зробила ця дівчина) 9. Подальша доля (одружився на Ровені і вірне служіння королю .