Герои книги очень яркие. Мне часто кажется, что они существуют на самом деле: и бортмеханик Зеленый и капитан Полосков, и профессор Селезнев и его дочь. Возможно, это знакомые автора, и он захотел написать о них книгу. Так и появились "Приключения Алисы", и поэтому они такие интересные и словно живые.
Конечно, больше всех мне нравится Алиса. Она девочка, как и я, а еще она примерно моего возраста. Так же как и я, она очень любознательная и хорошо учится. Мои родители говорят, что мы с ней похожи, и когда я вырасту, хочу быть точно как она - отважная, интересная, дружелюбная и ответственная.
И я также хочу путешествовать. Не на нашей планете - это скучно. Я была с родителями за границей, в общем, там все то же самое. А вот другие планеты - это значительно интереснее! Кир Булычев описывает в своей книге совершенно отличные от земных форм и условия жизни. И хотя я знаю, что все это выдумка, я думаю, что на планетах в других Галактиках должно быть что-то похожее.
ГОЛОВНА
ГРАМАТИКА
СКОРОЧЕНО
5-8 КЛАСИ
9-11 КЛАСИ
УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
ВІЛЬНА ТЕМА
Home ⇒ Метерлінк Моріс ⇒ Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка
Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка
Моріс Метерлінк – видатний драматург світового значення, який став відомим завдяки свої творам. Його одразу сприймали як представника символізму. Був прихильником містичної дійсності і стверджував, що за світом, який ми знаємо, приховується справжній, загадковий світ, який нам не відомий. Одним із найвідоміших творів, який сколихнув світ, був «Синій птах».
«Синій птах» – це філософська п’єса, що втілює у собі символічну концепцію про сенс буття людини. Синій птах вважається символом добра та щастя. У творі герої займалися пошуками саме
цього птаха, а на перешкоді була боротьба сил добра та зла. Сама п’єса складається із шести дій, дванадцяти картин. Основною ідеєю твору є всемогутність людини. Також у творі можна знайти мотиви радості буття, бідності. Так, якщо у першій картині мотив бідності дуже яскраво почувається і перебиває інші настрої, то в останній частині, хоча цей мотив залишається, він поступово заміщується радістю буття.
Метерлінк вважає, що основним сенсом життя людини є пошук істини і ця ідея була дуже гармонічно втілена у творі «Синій птах». Даний твір є казкою. Починаючи з першої частини кожен переміщується у чарівний світ,
який був майстерно створений. Про це свідчить навіть одяг, у який були одягненні персонажі. Це були костюми відомих казкових героїв. Головні герої вирушають у подорож, у пошуках щастя та істини, потрапляють у різні пригоди, до чарівних країн.
Помічниками і заступниками, а іноді і ворогами для них є тварини та речі. Дана п’єса нагадує казку не лише через свою яскравість та неупереджену неповторність, але й через сам настрій у творі, який варіює від радісного, щасливого до оптимістичного. Чудовий гумор та гарний настрій створюють ефект казковості та легкості.
Отже п’єса Моріса Метерлінка «Синій птах» – це унікальний твір, який навчає цінувати дійсність та не надавати перевагу негативним настроям.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
(8 votes, average: 3,75 out of 5)
Якщо у вас є готові твори, присилайте їх нам будь ласка за адресою: [email protected] , підтримайте розвиток сайту!
Схожі твори:
Тема пошуку у п’єсі Метерлінка «Синій птах»
Філософський характер змісту драми-феєрії Моріса Метерлінка “Синій птах”
«Одухотворення» світу у п’єсі Моріса Метерлінка «Синій птах»
Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка
Символістична картина світу в п’єсі Моріса Метерлінка «Синій птах»
Тіні забутих предків скороченр.
Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка
← Пізнай самого себеУкраїнські народні звичаї та традиції →
Нові публікації
Чіпка Варениченко.
Роль грошей в житті людини.
Твір з української літератури гайдамаки.
Співець краси природи і людини.
Твір який мене найбільше вразив.
При використанні матеріалів посилання на ukrtvory.ru обов`язкове.
Copyright © Твори з мови 2009-2019. All Rights Reserved.
Зворотній зв'язок: Email | Зміст.
https://ukrtvory.ru/tvir-na-temu-sinij-ptax-morisa-meterlinka-2.html
Это что-то типа про то, что он был "замечательным лицом".И ещё "он был чуть-ли не самым исправным тягловым мужиком".Герасим "работал с утра до вечера ".
"Старая барыня, у которой он служил в дворниках,во всем следовала древним обычаям и прислугу держала многочисленную"