М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gfeee1
gfeee1
01.08.2021 20:08 •  Литература

Напишіть будь - ласка, портфоліо героя

👇
Ответ:
cangelina2025
cangelina2025
01.08.2021
. головний герой – Гобсек; повість закінчувалася описом затхлої комори вмираючого лихваря історія розпаду дворянської родини де Ресто відображено спотворення людини владою золота2.  Ім’я: Жан-Естер Ван Гобсек  Дата народження: 1740 р.  Місце народження: передмістя Антверпена  Місце проживання: Париж, вулиця де Гре  Мати: єврейка  Батько: голландець  Дитинство: у 10 років - юнга на кораблі  Життєві випробування: «раптові кошмари, несподівані події, романтичні невдачі, безмежні утіхи, голод, розтоптане кохання, набуте, втрачене і знов набуте багатство, безліч смертельних небезпек»; учасник громадянської війни у США, корсар, золотошукач  Сімейний стан: неодружений, дітей не має  Родичі: сестра, онука сестри - Сара ван Гобсек, її донька - Вогник  Основне заняття: лихвар  Статки: «його багатство зберігалося, мабуть, у банківських склепах. Він сам стягав гроші по векселях, бігаючи по всьому Парижу»3. Лице: «місячний лик»; «жовтава блідість скидалася на колір срібла, з якого облупилася позолота»; «риси здавалися відлитими в бронзі»; глибокі зморшки «мережать» його обличчя; «густі чорні брови». Волосся: гладеньке, акуратно причесане, «із сивиною попелясто-сірого кольору». Очі: «жовті, як у куниці»,«майже без вій», «боялися світла»; «дашок старого кашкета надійно захищав очі від світла». Ніс: «гострий», «подовбаний на кінчику віспою, скидався на свердлик». Губи: «тонкі, як у алхіміків або старих карликів, зображених на картинах Рембрандта». Голос: «тихий, лагідний», Гобсек «ніколи не сердиться»; говорить про гроші «тоненьким голоском, схожим на звук флейти», в яку забули вставити мундштук. Вік: угадати неможливо, бо здається, чи то він «завчасу постарів, чи задумав до похилого віку зберегти молодість».4. Живе Гобсек у «похмурому, вологому будинку без подвір'я, всі вікна якого виходять на вулицю»; у довгий коридор виходять двері кімнат, схожих на монастирські келії, освітлені малесенькими віконцями. «Дім та його мешканець (Гобсек) пасували один до одного — як ото скеля та приліплена до неї устриця». Його кімната, де все було охайне і потерте, починаючи з зеленого сукна на письмовому столі - до килима над ліжком, скидалася на холодну оселю самотньої старої діви. Узимку головешки в каміні, завжди присипані купкою попелу, диміли, ніколи не розгоряючись полум'ям.5. «глитай» «скнара» «жмикрут» «докір сумління» «людина- автомат» «людина- вексель» «золотий ідол» «привид помсти» «створіння нице» «створіння шляхетне» «справжній удав» «філософ зі школи циніків» «казкове страховище» «голландець, гідний пензля Рембрандта»
4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gamegame2006
gamegame2006
01.08.2021

Главные герои «Притчи о Молочке, овсяной Кашке и сером котишке Мурке» из сборника Д.Н.Мамина-Сибиряка «Аленушкины сказки» — завсегдатаи кухни, Молочко и Кашка. Они каждый день, устроившись на горячей плите, непрерывно хвастаются друг перед другом своими достоинствами. Часто их хвастовство переходит в горячий спор, отчего Молочко убегает и выливается из горшочка. Да и каша порой, не удержавшись, лезет из кастрюльки и попадает на плиту. Кухарка только ахает и охает от непоседливости Кашки и Молочка.

А тут еще кот Мурка у нее под ногами путается и жалобно выпрашивает чего-нибудь вкусненького. И это при том, что голодным он не бывает — кухарка любит Мурку, и все время его подкармливает. Кот часто слушал, как ссорятся Молочко и Кашка, но совершенно не понимал причины их ссор.

Однажды спор был настолько сильным, что Молочко и Кашка оказались на плите, и в кухне запахло пригоревшей пищей. Кухарка сняла горшочек и кастрюльку с плиты и ушла. А Мурка тотчас оказался возле Молочка и принялся на него дуть и успокаивать, призывая Молочко не сердиться. А когда Молочко успокоилось, Мурка нахально принялся его лакать. Вскоре кухарка вернулась, а Молочка в горшочке уже не было. И хотя кот был сурово наказан, Молочка уже было не вернуть. Таково краткое содержание произведения.

Главный смысл «Притчи о Молочке, овсяной Кашке и сером котишке Мурке» состоит в том, что вспыльчивость и склонность к спорам зачастую приводит к неприятным последствиям. Если бы Кашка с Молочком не поссорились и не убежали на плиту, кот Мурка не добрался бы до Молочка и не вылакал бы его. Притча учит не хвастаться и не кипятиться попусту, быть сдержанным и рассудительным.

4,6(85 оценок)
Ответ:
ВККeerboom
ВККeerboom
01.08.2021

Супроти вітру довго не пробіжиш і розумніше до часу прикинутися скореним, лишившись в душі вільнім, аніж бути скореним насправжки». З точки зору композиції, логічніше було почати твір якимось вступом, можливо, розповіддю про біографію письменника чи про літературний процес того часу. Але я відразу виніс на початок свого твору тезу, яка не дає мені спокою. Перш ніж ми почали обговорювати цей твір у класі, ми встигли обмінятися враженнями з іншими учнями. Я зі здивуванням дізнався, що більшість з них сприймає новелу про коня Шептала як новелу про життя тварини, тобто буквально, прямолінійно, якщо не сказати — надто буквально. Але мені здалося, що цей твір символічний і зовсім не про тварину в ньому йдеться. Я вважаю, що за образом Шептала стоїть глибока алегорія.

4,4(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ